* poznaj TEHNOS

Poznaj TEHNOS i zobacz tutaj filmy z pracy

Dział rozwoju firmy TEHNOS dzięki wykorzystaniu nowoczesnych systemów CEA gwarantuje konstrukcje najwyższej jakości. Firma posiada patenty europejskie na szereg wprowadzonych ulepszeń.
-> poniżej zobacz film

Zapoznaj się z poniższymi informacjami na temat TEHNOS i zobacz także filmy z pracy maszyn TEHNOS (klikając kolejne nazwy kolejnych modeli zobaczysz kolejne filmy na YOUTUBE): MU170LWMU250LWMGLMPSMP280MBPMTVMB220LW, oraz test wibracji TEHNOS. Możesz także zobaczyć film na dole tej strony. POZNAJ też opinie klientów na temat TEHNOS -> film z opiniami klientów

Gwarancją jakości produkcji są nowoczesne maszyny CNC z możliwością obróbki materiałów w technologiach 3 i 5D, obsługiwane za pomocą oprogramowania CAM oraz końcowe powlekanie ze wstępną obróbką chemiczną i powlekankem.

Płynność pracy Kosiarki TEHNOS jest dzięki zastosowaniu opatentowanej i nagrodzonej technologii Low Vib dla układu bijaków na wirniku o średnicy 168,3 i 219 mm, która znacznie ogranicza naprężenia zginające oraz odkształcenia wirnika - w praktyce oznacza to mniejsze fluktuacje, cichą pracę kosiarki i dłuższą żywotność urządzenia.

W trakcie produkcji wał jest wyważony wraz z kosiarką i umożliwia to postawienie kieliszka z wodą na obudowie przy pełnych obrotach 2400 na rotorze i kropelka z niego nie wypadnie. Przy czym młotek na obwodzie ma 197km na godzinę jest na śrubie Ø20. Dzięki temu można przekonać się, że kosiarka bardzo lekko współpracuje z ciągnikiem i np. 150cm'trową kosiarkę można za agregować do tradycyjnej 30'tki. Wymagana moc ciągnika jest niewielka, gdyż w linii cięcia znajduje się zawsze tylko jeden bijak.

Poza tym warto zwrócić uwagę na fakt, że wersja MU LW PROFI posiada podwójną zabudowę, jest piaskowana przed malowaniem proszkowym i posiada opatentowany naciąg pasków. Urządzenie posiada także wbudowane także wolne koło zapobiegające uszkodzeniom maszyny oraz przekładni. Zwiększona jest wydajność kosiarki bijakowej dzięki zastosowaniu ułożonych w rzędy przeciwnoży zamontowanych po wewnętrznej stronie obudowy. Łatwa także jest regulacja wysokości mulczowania. Samosmarujące tuleje PA zapewniające płynną pracę trzypunktowego układu zawieszenia.

To wszystko powoduje, że jest to maszyna najwyższej jakości, a gałęzie do 8cm obraca w pył! Możliwe jest przesunięcie mechaniczne zawieszenia lub opcjonalny przesuw hydrauliczny.

DOSTĘPNE rozmiary kosiarek w wersji MU LW to: 1,3m 1,5m 1,7m 2,0m 2,2m 2,5m 2,8m 3,0m natomiast boczne są w rozmiarach 1,7m 2,0m 2,2m

Opatentowany wychylony przegub podwójny w kosiarkach bocznych zapewnia równomierne natychmiastowe podnoszenie kosiarki bijakowej przy natrafieniu na przeszkodę. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne zapewniają skuteczną ochronę bez zastosowania słownika hydraulicznego.

Jesienią w 2012 roku kiedy ACS-ROLNIK.PL rozpoczął wprowadzanie Tehnos w centralnej Polsce, do branży sadowniczej kosiarki bijakowe wiele osób pytało co to za marka? - dzisiaj zarówno sadownicy kupujący te maszyny do rozdrabniania gałęzi i koszenia trawy, jak i rolnicy do mulczowania łodyg kukurydzy na polu i resztek pouprawnych, jak również branża drogowa i melioracyjna znakomicie wiedzą, że oferowana przez nas marka jest znakomita.

Często składane zamówienia nie poprzedzone są pytaniami, ponieważ dobrze już wiedzą, że Tehnos posiada doskonałej jakości urządzenia z bardzo wysokimi parametrami technicznymi.

Prezentowana kosiarka TEHNOS model MU 170LW PROFI ma zainstalowany szereg opcji, takich jak:

- zawieszenie przednio-tylnie

- przesuw hydrauliczny

- uchwyt noży podnoszących

- przekładnię redukcyjno-nawtoną, umożliwiająca założenie kosiarki przodem na tył ciągnika i koszenie na biegu wstecznym

- gumę zabezpieczającą 

ale oczywiście oferujemy również kosiarki w wersji podstawowej z zawieszeniem tylnim

- zapraszamy do kontaktu z nami tel. 606 331 221 lub 603 280 610

- napisz do nas: kontakt@acs-rolnik.pl

doradzimy abyś był zadowolony nie tylko ze sprzętu, ale i ze współpracy z nami!