Dlaczego warto posiadać Piccolo?

Zanim poznasz 7 powodów (przeczytaj poniżej) dla zakupu ATI Piccolo warto wiedzieć, że:

- przy ATI Piccolo mogą pracować 4osby, a przy spalinowej platformie 6osób, ale zmiast jednej platformy spalinowej możesz kupić 4 sztuki ATI Piccolo i będzie więc razem pracować 16osób

- naładowanie przez noc bardzo trwałych baterii ATI Piccolo kosztuje ok. 3zł i wystarcza na 8h bezszelestnej pracy w sadzie, a hałaśliwa spalinowa platforma spala paliwo za ok. 60zł

- zobacz też >film< o ATI Piccolo (nagrany w sadzie w Bikówku k. Grójca)

ARGUMENTY dla PICCOLO:

1. Czas to pieniądz:

Poprzez wykorzystanie ATI Piccolo, w zależności od rodzaju pracy, od 30 do 50% tego czasu pracy może być zaoszczędzone. W sadzie od 4 do 5ha, maszyna jest używana przez około 150 dni w roku. Ostrożnie szacując, że jest możliwe zaoszczędzenie około 60 dni roboczych. Z wynagrodzenia za godzinę np. 12zł/h, koszty pracy zmniejsza się od ok. 4500 do ok. 6000zł na osobę rocznie.

2. Zmniejszone obciążenie pracą:

Zmniejszone obciążenie pracą w sadzie owocowym ma wielkie znaczenie. Na przykład przez rok jest wykonywanych średnio 7-10 operacji roboczych na każdym drzewie owocowym. Dla każdej operacji, osoba musi wspiąć się jeden metr w górę i w dół drzewa. Sprowadza się to do wspinania się w górę i w dół dla 3000 drzew na każdy ha sadu. Wynika z tego, że w sadzie 3ha wynosi to prawie tyle co wspinaczka na Mount Everest.

3. Środowisko:

Ponieważ nasze platformy elektryczne są sterowane elektrycznie, nie tworzą hałasu i nie zanieczyszczają powietrza przez emisję spalin. Ponadto silnik wysokoprężny tworzy silne wibracje podczas pracy, a w maszynach elektrycznych nie ma tego problemu.

4. Oszczędność energii:

Silnik elektryczny zawiera 50% lepszą wydajność energetyczną w porównaniu z konwencjonalnym silnikiem spalinowym. Dlatego też koszty eksploatacji są znacznie niższe niż w tradycyjnym silniku wysokoprężnym.

5. Konserwacja:

Nasze maszyny wymagają tylko minimalnej konserwacji.

6. Przyjazny dla użytkownika:

Elementy eksploatacyjne zostały zaprojektowane w taki sposób aby obsługa urządzenia była bardzo przyjazna dla użytkownika.

7. Komfort:

Regulacja nachylenia, a także różne tryby jazdy, na przykład timer i interwał jazdy, pozwalają na wygodne i efektywne działanie.