Kosiarki bijakowe boczne modele lekkie MBL TEHNOS

Kosiarki bijakowe lekkie MBL są wykorzystywane podczas mulczowania różnorodnych terenów zielonych. Sprawdzają się zarówno w gospodarstwach rolnych, jak i na miejskich terenach zielonych, przy drogach i nie tylko.

Rozwiązaniem, które wyróżnia te kosiarki bijakowe na tle produktów konkurencji jest opatentowany, wyważony wirnik, z rozmieszczeniem bijaków Low Vib. Dzięki niemu zużycie energii podczas pracy jest dużo niższe, a naprężenia zginające zminimalizowane. Urządzenie pozwala na wybór stopnia nachylenia kosiarki. W efekcie można kosić powierzchnie o nachyleniu między +90 stopni, a – 60 stopni.

Urządzenie posiada hydrauliczny wysuw boczny i poziomy, płozy zabezpieczające, zabezpieczenie przekładni oraz sprzęgło jednokierunkowe.

Jest to model, który stanowi lżejszą wersję bocznej kosiarki bijakowej MB, dzięki czemu może być wykorzystany przy pracy z mniejszymi ciągnikami. Jeśli szukasz lekkiej, uniwersalnej kosiarki do mulczowania terenów o różnym stopniu nachylenia, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.b2_mbprofi2jpg