Kosiarki bijakowe boczne modele lekkie MBPL TEHNOS

Jej kompaktowa, lekka konstrukcja sprawia, że jest to urządzenie stworzony do pracy z niewielkimi ciągnikami o małej mocy. Idealnie nadaje się do mulczowania różnorodnych terenów zielonych np. łąk czy poboczy dróg.

Dzięki swojej konstrukcji może pracować w terenach o różnym nachyleniu. Urządzenie zostało wyposażone w elektronicznie wyważony wirnik, posiadający opatentowane rozmieszczenie bijaków Low Vib. Takie rozwiązanie sprawia, ze konstrukcja jest mniej narażona na wygięcia, co znacznie wydłuża jej żywotność. Ponadto urządzenie charakteryzuje się mniejszym zapotrzebowaniem energetycznym.

Kosiarka posiada także wiele innych nowoczesnych rozwiązań, takich jak np. hydrauliczny wysuw boczny i poziomy, system automatycznego napinania pasów, solidne płozy zabezpieczające, osłonę z gumową kurtyną, zabezpieczenie przekładni i nie tylko.

Jeśli szukasz niezawodnej, trwałej kosiarki bijakowej, która będzie charakteryzowała się lekką konstrukcją, model MBPL będzie idealny.9c8def02-944c-4799-a035-72a69ce65cd1jpg