Kosiarki bijakowe modele boczne-ruchome MBP TEHNOS

Kosiarki bijakowe boczne-ruchome MBP to nowoczesne rozwiązanie, które sprawdzi się w różnorodnych gospodarstwach oraz podczas dbania o przestrzeń rowów, poboczy dróg oraz innych, tego typu, zarośniętych miejsc. Maszyna wyróżnia się solidną, prostą konstrukcją, stosowaną w użytku profesjonalnym.

Jej uniwersalność zwiększa fakt, że powierzchnia robocza może być umieszczona w nachyleniu od +90 do –60 stopni. W Efekcie można przycinać rośliny w rowach, jak i na wzgórzach. Możliwość podnoszenia ramy do 55 cm sprawia, że możliwa jest bezpieczna praca przy brzegach oraz wewnątrz głębokich rowów.

Wygodę podczas pracy zwiększa również opatentowany wirnik, który jest elektronicznie wyważony oraz posiada specjalnie rozmieszczenie bijaków Low Vid, dzięki czemu maszyna potrzebuje do pracy mniej energii i nie oddziałują na nią tak duże naprężenia zginające, co przekłada się na jej znacznie dłuższą żywotność. Sprzęt posiada również wiele innych, nowoczesnych rozwiązań, takich jak hydrauliczne zabezpieczenie przed przeszkodami czy elastyczne sprzęgło zabezpieczające

d2_mbpjpgmbpjpg