Kosiarki bijakowe modele MUS dedykowane do sadów i winnic

Kosiarki bijakowe MUS to urządzenia, które znajdują profesjonalne zastosowanie w sadach oraz winnicach. Ich konstrukcja oraz fakt, że są przystosowane do współpracy z małymi ciągnikami sprawiają, że sprawdzają się podczas mulczowania gałęzi, winorośli oraz trawy.

Atutem tych urządzeń jest wirnik, który jest elektronicznie wyważony i posiada opatentowane rozmieszczenie bijaków Low Vib. Takie rozwiązanie sprawia, że urządzenia są odporne na naprężenia, zginanie czy deformacje, co znacząco wpływa na jego trwałość i sprawia, że mogą służyć przez bardzo długi czas. Dzięki temu, że urządzenia mają niską obudowę również w miejscu napędu, z łatwością docierają wszędzie tam, gdzie powinny.

Na kosiarki bijakowe MUS do sadów i winnic warto zwrócić uwagę również ze względu na fakt, że są to urządzenia wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, wszystko dlatego, ze zostało wykonane z odpornej blachy, charakteryzującej się dużą wytrzymałością. Dzięki nim, dbanie o sad lub winorośl stanie się dużo łatwiejsze.

c2_mus_2jpg