Kosiarki bijakowe modle boczne MB PROFI TEHNOS

Kosiarki bijakowe boczne MB PROFI to urządzenia powszechnie doceniane w ogrodnictwie, rolnictwie oraz wielu branżach pokrewnych. Dzięki temu, że moduł koszący może mieć różne nachylenie od +90 stopni do – 60 stopni, świetnie nadaje się do mulczowania powierzchni takich jak rowy, cieki wodne, pobocza dróg, sady czy pastwiska.

Ze względu na to, że w takich miejscach kosiarka może trafić na różnego rodzaju przeszkody została wyposażona w opatentowany model podwójnego przegubu. Dzięki niemu, w napotkania na przeszkodę urządzenie może równomiernie podnieść się, unikając ewentualnych uszkodzeń.

Ważnym elementem, stanowiącym ogromną zaletę tego urządzenia, jest także opatentowane rozmieszczenie bijaków Low Vib, dzięki któremu urządzenie podczas pracy jest poddawane dużo mniejszym naprężeniom zginającym oraz deformacjom, co sprawia, że lepiej znosi długotrwałą eksploatację, a jego żywotność jest dużo dłuższa. Ponadto urządzenie zostało wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów i posiada solidną konstrukcję, która sprawia, że jest odporne na uszkodzenia mechaniczne.


mb
b2_mbprofijpg