Kosiarki bijakowe tylne - modele uniwersalne slim MULS TEHNOS

Kosiarki bijakowe MULS Slim charakteryzują się bardzo uniwersalnym zastosowaniem. Można je wykorzystać przy mulczowaniu różnorodnych powierzchni łąk, jak i niskich krzaków czy odpadów roślinnych. Regulowana wysokość robocza pozwala urządzeniu świetnie sprawdzać się w różnych warunkach pracy.

Urządzenie posiada opatentowany wirnik wyposażony w specjalnie rozmieszczone bijaków. Konstrukcja została stworzona w taki sposób, by jak najbardziej zredukować naprężenia deformujące, co pozwala znacznie wydłużyć żywotność maszyny oraz zwiększyć komfort pracy z nią. Maszyna jest łączona z ciągnikiem za pomocą regulowanego podłączenia tylnego.

Kosiarki bijakowe MULS Slim wyposażone są w niewielką, ale mocną konstrukcję oraz sprzęgło jednokierunkowe w przekładni. Ich kompaktowe wymiary sprawiają, że mogą być wykorzystane przy małych ciągnikach. Ponadto, niewielka kosiarka zapewnia małe zużycie mocy. Dodatkowo dostępne jest wyposażenie opcjonalne, dzięki któremu można dostosować urządzenie do swoich konkretnych potrzeb.tehnos-muls-slim-tabelapng