Kosiarki bijakowe tylnie i tył/przód - modele uniwersalne MU PROFI

Kosiarki bijakowe MU PROFI to profesjonalne mulczery charakteryzujące się uniwersalnym działaniem. Sprawdzają się w wielu gałęziach rolnictwa, na terenach komunalnych oraz pastwiskach, świetnie radząc sobie również w trudnych warunkach. Na uniwersalność tych urządzeń wpływają dwie pozycje wału podporowego, dzięki którym można dostosować pracę kosiarki do różnych warunków pracy.

Urządzenia tego typu charakteryzują się wysoką trwałością oraz odpornością na wyginanie czy inne uszkodzenia, dzięki czemu swoją pracę mogą bezproblemowo wykonywać przez wiele lat. Wszystko dzięki obudowie wykonanej z podwójnej blachy oraz solidnej konstrukcji całej maszyny.

Ich atutem jest także elektronicznie wyważony wirnik, który posiada opatentowany system rozmieszczenia bijaków Low Vib. Dzięki niemu zużycie energii podczas pracy jest dużo niższe, a samo urządzenie jest odporniejsze na wszelkie uszkodzenia. Opatentowany system wpływa na szybsze obroty wirnika, dzięki czemu prędkość jego pracy jest znacznie większa, co wpływa na efektywność mulczowania.


a2_mu_profijpg