Kosiarki do trawy lekkie MTL

W przypadku mniej wymagających terenów o stosunkowo dużej powierzchni, gdy koszenie jest przeprowadzane regularnie i trawa nie ma możliwości urosnąć zbyt wysoka, idealnie sprawdza się lekka kosiarka rotacyjne MTL. Jest to urządzenie idealne do koszenia trawy np. w parkach lub na boiskach. Dzięki niemu teren będzie się świetnie prezentował oraz wprost zachęcał do wejścia.

Lekka konstrukcja urządzenia sprawia, że może być ono obsługiwane przy pomocy niewielkiego, lekkiego ciągnika o niedużej mocy. Konstrukcja kosiarki została zaprojektowana w taki sposób, by mogła ona dopasowywać się do nierównej powierzchni.

Urządzenie jest wyposażone w połączenie tylne oraz opcję regulacji wysokości roboczej. Całość została wykonana z wytrzymałych, starannie dobranych materiałów, dzięki czemu urządzenie charakteryzuje się trwałością oraz odpornością na uszkodzenia i może bezproblemowo służyć przez wiele lat. Konstrukcja jest ergonomiczna, bezpieczna dla użytkownika, a przy tym prezentuje się bardzo estetycznie.