Kosiarki do trawy MT TEHNOS

W ofercie urządzeń marki Technos znajdują się kosiarki rotacyjne MT do trawy. Są to urządzenia charakteryzujące się wysoką trwałością oraz funkcjonalnością, dzięki czemu przynoszą wiele satysfakcji z użytkowania, a przy tym mogą bezproblemowo służyć przez wiele lat. Wszystko dlatego, że zostały zaprojektowane w taki sposób, by były ergonomiczne oraz praktyczne. Swoje zastosowanie znajdują zarówno na pastwiskach, w sadownictwie, na terenach miejskich czy na lotniskach.

Kosiarka jest wyposażona w rozdrabniacz do trawy wykonany z blachy, wyróżniającej się odpornością na uszkodzenia. Ponadto posiada także wirnik z ostrzami na dwóch wysokościach, które umożliwiają osiągnięcie satysfakcjonujących efektów pracy.

Niska obudowa urządzenia oraz jego regulowana wysokości robocza sprawia, że kosiarka bezproblemowo może dostać się pod młode drzewka czy krzewy, dzięki czemu świetnie sprawdza się w sadach. Przy uprawach winogron i nie tylko. Urządzenie posiada tylne połączenie obrotowe, jest wyposażone w regulowany tor przednich kół. Wszystkie te parametry sprawiają, że kosiarki do trawy MT są w stanie sprostać różnorodnym zdaniom.