Maszyny rolnicze TEHNOSACS Q-System Sp. z o.o. to oficjalny dystrybutor marki TEHNOS. To przedsiębiorstwo jest doskonale znane na rynku europejskim i światowym z produkcji wysokiej jakości maszyn rolniczych, które, dzięki zastosowanym komponentom i rozwiązaniom technologicznym, znajdują uznanie w oczach nawet najbardziej wymagających klientów.

Jakość, która trwa

Fabryka TEHNOS została założona w 1989 roku w niewielkim słoweńskim mieście Żalec. Firma na początku swojej działalności zajmowała się dostarczaniem narzędzi do szkła, tworzyw sztucznych i gumy, wraz z ekspansją na europejskie rynki rozpoczęła również pracę nad produkcją profesjonalnych maszyn rolniczych, urządzeń dla sadownictwa oraz przemysłu winiarskiego. Technika, estetyka, szybkość, innowacje, odpowiedzialność oraz profesjonalizm - to kryteria, jakimi kieruje się przy opracowywaniu i wprowadzaniu na rynek kolejnych prototypów kosiarek, mulczerów, rozdrabniaczy, rozsiewaczy, sadzarek, kultywatorów czy kopaczek.

-> zadzwoń tel. +48 606 331 221 lub napisz: kontakt@acs-rolnik.pl

prev next

Dlaczego TEHNOS?

Odpowiedź jest prosta: bo rzadko które maszyny rolnicze zostały wykonane z taka precyzją z wysokiej jakości komponentów przy zastosowaniu zaawansowanych rozwiązań technicznych. To, co wyróżnia markę, to zdecydowanie zespół pracowników posiadających specjalistyczną wiedzę z różnych branż. W połączeniu z doświadczeniem oraz innowacyjnymi, opatentowanymi prze firmę technologiami, jakie są wykorzystywane w fabryce, powstają maszyny rolnicze nieposiadające sobie równych na rynku. Warto podkreślić, że w TEHNOS w procesie produkcyjnym wykorzystywane są nowoczesne linie wyposażone w systemy komputerowego wspomagania prac inżynierskich CEA, urządzenia CNC pozwalające na obróbkę materiałów w technologii 3D i 5D, a także umożliwiające piaskowanie oraz chemiczne powlekanie powierzchni.

Kosiarki bijakowe, których potrzebujesz

Dużą część asortymentu TEHNOS stanowią kosiarki bijakowe. Są to jedyne w swoim rodzaju maszyny rolnicze o parametrach technicznych niedostępnych dla produktów konkurencyjnych. Uwagę zwraca przede wszystkim równomierna praca urządzenia będąca skutkiem zastosowania doskonale wyważonego wirnika z opatentowanym rozmieszczeniem bijaków Low Vib. Ta wyjątkowa technologia gwarantuje redukcję naprężenia zginającego oraz deformacji przy jednoczesnym mniejszym zużyciu energii. Dzięki temu maszyna rolnicza nie tylko pracuje równomierniej oraz emituje niższy poziom hałasu, ale i działa bezawaryjnie przez długi okres czasu.

Warto podkreślić, że kosiarki TEHNOS zostały wyposażone w dwa rzędy przeciwnoży o innowacyjnym kształcie zapewniające doskonałe rozdrobnienie pokosu podczas mulczowania, wychylony przegub, solidne bijaki stalowe, samosmarujące tuleje PA oraz jednokierunkowe sprzęgło. Maszyny rolnicze od słoweńskiego producenta wykonano z trwałych materiałów - obudowa wyprodukowana została z podwójnej blachy, którą poddano piaskowaniu oraz malowaniu proszkowemu. Kosiarki mogą mieć zawieszenie przesuwane mechaniczne lub hydraulicznie. Występują w wielu rozmiarach – zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacjami technicznymi poszczególnych muszych rolniczych w zakładce “modele TEHNOS”.

Inne maszyny rolnicze TEHNOS


W asortymencie marki można znaleźć również inne urządzenia przydatne w pracach polowych. Dużą część oferty stanowią kosiarki rotacyjne z ruchomymi ostrzami na wirniku odchylającymi się automatycznie w momencie napotkania przeszkody. Dostępne są modele z hydraulicznie regulowaną szerokością roboczą czy opcją samodzielnego wyrzutu ściętej masy na środek lub na bok. W TEHNOS produkują ponadto mulczery do szparagów pojedyncze oraz składane, rozdrabniacze, rozsiewacze nawozów sztucznych, automatyczne sadzarki, kopaczki do ziemniaków oraz kultywatory. Wszystkie maszyny rolnicze wykonano z solidnych materiałów, jak podwójna blacha stalowa oraz wyposażono w szereg funkcji ułatwiających wykonywanie prac polowych.

W razie jakichkolwiek pytań na temat specyfikacji technicznej oferowanych w ACS Q-System urządzeń TEHNOS serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zachęcamy również do obejrzenia zamieszczonych na stronie filmików prezentujących działanie poszczególnych modeli maszyn rolniczych.

Prezentowana kosiarka na powyższym filmie kosiarka bijakowa TEHNOS to model MU 170LW PROFI ma zainstalowany szereg opcji, takich jak: zawieszenie przednio-tylnie, przesuw hydrauliczny, uchwyt noży podnoszących, przekładnię redukcyjno-nawtoną, umożliwiająca założenie kosiarki przodem na tył ciągnika i koszenie na biegu wstecznym, gumę zabezpieczającą, noże podnoszące.  

Oczywiście oferujemy również kosiarki w wersji podstawowej, z zawieszeniem tylnym, zapraszamy do kontaktu z nami tel. 606 331 221 lub napisz do nas: kontakt@acs-rolnik.pl doradzimy abyś był zadowolony nie tylko z maszyny, ale i ze współpracy z nami!