WOM dla producentów maszyn oraz lokalnych dealerów i klientów: TEHNOS, ZUPAN, VIGOLO. 

ACS POLECA WAŁY WOM APG DO MASZYN ZE SWOJEJ OFERTY:

ZUPAN

opryskiwacze sadownicze i polowe


TEHNOS

kosiarki bijakowe boczne i tylno-boczne

VIGOLO

brony aktywne

Producentów maszyn i lokalnych dealerów zapraszamy do współpracy w zakresie stałych dostaw WOM oraz ich elementów: kontakt@acs-rolnik.pl 

WAŁY WOM APG

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości wałki przegubowo-teleskopowe. WOM, czyli wał odbioru mocy, to technologia, która transferuje moc napędową ciągnika do współpracującej z nim maszyny. Jest to także element, który stanowi swego rodzaju zabezpieczenie przed przeciążeniem elementów napędowych pracującej maszyny. Przykładowo oferowane przez nas wały pasują do kosiarek bijakowych bocznych i tylno-bocznych TEHNOS, bron aktywnych VIGOLO oraz opryskiwaczy sadowniczych i polowych ZUPAN.

WOM – CO TO?


Zazwyczaj przekaz mocy odbywa się za pośrednictwem wałku przegubowo-teleskopowego. Pozwala on na przekazanie momentu obrotowego pobieranego przez agregowaną maszynę dzięki wałkowi przekaźnika mocy. Wały przegubowo-teleskopowe przeznaczone są do przenoszenia określonego momentu obrotowego z WOM-u ciągnika na WMP, wał przyjęcia mocy maszyny. Typowy wał przegubowo-teleskopowy jest zbudowany z dwóch pojedynczych przegubów Cardana połączonych ze sobą wałem wielowypustowym, który współpracuje z tuleją wielowypustową. Aktualnie wyjście WOM-u znajduje się w zdecydowanej większości nowych ciągników rolniczych.

ACS ZAOPATRUJE LOKALNYCH DEALERÓW ORAZ KLIENTÓW TEHNOS, ZUPAN, VIGOLO W WAŁY PRZEKAŹNIKA MOCY APG


Oferowane przez nas rozwiązania to niezbędny łącznik pomiędzy ciągnikiem a maszyną napędzaną oraz między zespołami maszyny. Do ich produkcji wykorzystano starannie wyselekcjonowane i bardzo wytrzymałe materiały, które dobrano odpowiednio do współpracujących maszyn. Ponadto obudowy WOM-ów wyróżniają się wysoką odpornością na uderzenia mechaniczne, działanie niskich temperatur oraz promieniowania UV. W rezultacie odpowiednio konserwowane są bardzo bezpieczne w użytkowaniu i pozwalają na bezproblemową pracę przez długi czas. Wałek przekaźnika mocy to element, który znacznie usprawnia codzienną pracę z dodatkowymi urządzeniami. Zwiększa on funkcjonalność ciągnika, a dodatkowo pozytywnie wpływa na komfort jego obsługi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących naszej oferty prosimy o kontakt.