WIATY PARKINGOWE

Doskonałe na słońce, deszcz i śnieg!

Każdy pojazd pozostawiony na dworze narażony jest na działanie zmieniających się warunków atmosferycznych. Inwestowanie w osobne, dodatkowe pomieszczenie na samochód lub kilka samochodów wiąże się ze sporymi wydatkami. Wiaty parkingowe to atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnego garażu. Jest to nieoceniona ochrona przed deszczem, śniegiem i gradem oraz negatywnymi skutkami wystawienia na słońce. Dowiedz się więcej i skorzystaj z naszej oferty wiat parkingowych!

WIATY PARKINGOWE – CHARAKTERYSTYKA


Zadaniem wiaty parkingowej jest ochrona samochodu przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, a także opadającymi gałązkami czy liśćmi. Do ich produkcji wykorzystuje się wysokiej jakości materiały, które skutecznie ochraniają pojazdy. Wytrzymują ogromny nacisk i uderzenia, a także wilgoć oraz bardzo wysokie i niskie temperatury. Dzięki zastosowaniu wysokogatunkowych materiałów jest to inwestycja na długie lata. Wiata parkingowa z czasem nie zmienia swojego wyglądu, nie rdzewieje i nie odpryskuje.

WIATA PARKINGOWA – CZY WARTO?


Ochrona przed czynnikami natury pogodowej, takimi jak promienie słoneczne, deszcz, śnieg czy grad, jest niezwykle ważna, jeśli zależy nam na utrzymaniu auta w nienagannej kondycji. Specjalnie wyselekcjonowany materiał nie przepuszcza promieni UV, przez co lakier samochodowy nie blaknie. Oferowane przez nas wiaty parkingowe z powodzeniem mogą być stawiane przed posesjami prywatnymi, na ogrodzie, przed budynkami użyteczności publicznej oraz w każdym innym miejscu, w którym znajduje się oddzielna przestrzeń, która ma być lub już jest przeznaczona dla pojazdów. W zależności od potrzeb może być przeznaczona na jeden, dwa lub więcej pojazdów. Ponadto, nie musi być wykorzystywana wyłącznie do zabezpieczenia samochodów, ale również innych rzeczy, takich jak rowery, skutery i hulajnogi, sprzęty ogrodowe, place zabaw i inne zabawki oraz przedmioty ogrodowe. Cena wiaty parkingowej zależy od ilości modułów oraz miejsca dostawy. Cenę ustalamy zatem indywidualnie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi modułów oraz wykonanymi przez nas realizacjami.

TRZY PODSTAWOWE INFORMACJE:

  • Oferujemy moduły stalowe wiat (ocynkowane ogniowo) na jeden, dwa lub więcej pojazdów, a nawet kilkunastu.
  • Pojedynczy moduł ma następujące wymiary: szerokość 2,60m / długość 5,25m / wysokość wjazdu 2,65m
  • Cena zależy od ilości modułów (stanowisk parkingowych) i miejsca dostawy oraz czy jest z naszym montażem - uzgadniamy indywidualnie - info tel. 606 331 221


WYMIARY STOPY FUNDAMENTOWEJ:

  • podstawa stopy 250cm / 75cm
  • góra stopy 100cm / 40cm