Oferujemy opryskiwacze ZUAPN

Pełną OFERTĘ na opryskiwacze ZUPAN prezentujemy na stronie:

Zanim na stołach pojawią się w pełni dojrzałe jabłka czy śliwki, konieczne jest otoczenie nad nimi specjalnej opieki. Aby owoce nie zostały zaatakowane przez szkodniki i nadawały się do późniejszej konsumpcji lub sprzedaży, trzeba je zabezpieczyć odpowiednimi środkami ochrony roślin. W tym celu warto zastosować opryskiwacze ZUPAN.

Niezawodne urządzenia sadownicze ze Słowenii

Marka ZUPAN jest doskonale znana na całym świecie z produkcji doskonałych jakościowo maszyn rolniczych dedykowanych do ochrony i pielęgnacji roślin. Każde urządzenie jest ściśle dopasowywane do oczekiwań klienta, a zatem płacisz tylko za to, czego faktycznie potrzebujesz. Wszystkie wyprodukowane przez słoweńską firmę maszyny posiadają jednak jedną cechę wspólną: są zbudowane w taki sposób, by gwarantować bezawaryjną pracę oraz niskie zużycie środków pielęgnacyjnych.

Opryskiwacze sadownicze ZUPAN z serii DT

Urządzenia rolnicze wchodzące w skład tej linii posiadają doskonałe parametry techniczne, nieporównywalne z żadnymi innymi sprzętami z tego samego segmentu. Już w podstawowej wersji posiadają bogate wyposażenie, można również zwiększyć wydajność ich pracy poprzez zamontowanie bezkontaktowej elektrostatyki i nastawnych deflektorów. Z oferowanymi w ACS Q-System maszynami rolniczymi szybko, oraz, co równie istotne, w sposób oszczędny zaaplikujesz preparaty ochronne na drzewa i krzewy rosnące nawet w sadzie o sporej powierzchni.

Poniżej możesz obejrzeć film o flagowym modelu opryskiwacza, DTmaxi, dla którego trudno szukać konkurencji.