GORENC
BRONY I PLANERY

Firma ACS Q-System posiada w swojej ofercie szeroki wybór maszyn, urządzeń oraz innych sprzętów od renomowanych producentów w branży rolniczej, sadowniczej, leśnej czy komunalnej. Wszystkim zainteresowanym proponujemy m.in. brony i planery Gorenc. Dowiedz się więcej i poznaj wszystkie najważniejsze zalety wysokiej klasy urządzeń.

Brony talerzowe Gorenc - Grinder


Należą do jednych z najważniejszych urządzeń stosowanych we współczesnym rolnictwie. Brony talerzowe Gorenc wykorzystywane są do bronowania. Jest to zabieg, który wykonuje się bezpośrednio po orce. Celem zabiegu jest wyrównanie gleby i maksymalizacja wykorzystania składników odżywczych przed zasiewem. Model Grinder przeznaczony jest do montażu na przodzie ciągnika. Elastyczna konstrukcja brony talerzowej Grinder pozwala na swobodne dopasowanie się do kierunku jazdy podczas pracy. Sprawdza się do każdego rodzaju terenu, a specjalnie przemyślane rozmieszczenie talerzy zapobiega blokowaniu się urządzenia.

Brony sprężynowe Gorenc - Puler


Brony sprężynowe Gorenc wykorzystywane są także w walce z chwastami. Modele Puler, nazywane również chwastownikami, są szeroko wykorzystywane w ekologicznych uprawach, gdzie rozrywają zarówno korzenie, jak i rozłogi chwastów, a jednocześnie ograniczają ich dalszy rozwój. Dodatkowo, bronowanie spulchnia glebę, dlatego brona sprężynowa Puler z powodzeniem wykorzystywana jest także do wymieszania nawozów z glebą.

Planery Gorenc


Urządzenie wykorzystywane jest nie tylko w rolnictwie, ale także w budownictwie i innych pracach (branża komunalna). Planery Gorenc przede wszystkim stosowane są do odśnieżania, niemniej jednak z uwagi na rozbudowany mechanizm czy nowoczesny układ hydrauliczny planery sprawdzają się także do wyrównywania terenów i wygładzania piasku lub gleby. Planer od producenta pozwala na łatwe ustawienie pod każdym kątem, a dodatkowo pracuje w obu kierunkach, zarówno do przodu, jak i do tyłu. Ponadto, planer Gorenc posiada masywniejszą konstrukcję od konkurencyjnych modeli innych marek.

POZNAJ GORENC - maszyny z pasją

Brona talerzowa GORENC doskonała brona na przód ciągnika

klikni w zdjęcie i poznaj GRINDERA

unikalna brona talerzowa z grzebieniem do agregacji na przód ciągnika

Brona sprężynowa GORENC chwastownik doskonała brona na tył ciągnika

klikni w zdjęcie i poznaj PULERA

skuteczny chwastownik na tył ciągnika ze stabilnymi sprężynami

Planer gruntów i dróg GORENC doskonały planer do równania powierzchni

klikni w zdjęcie i poznaj PLANER

rewelacyjny planer supra do równania dróg i gruntów oraz odśnieżania zimą