Zestawy kosiarek bijakowych Tehnos

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, dbamy o to, aby w naszej ofercie znaleźli wszystko, czego potrzebują. Prezentujemy tutaj zestawy kosiarek bijakowych TEHNOS, które zarówno w branży komunalnej, jak również i w rolnictwie znajdują bardzo szerokie zastosowanie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą propozycji zestawów maszyn i wybrania modelu dopasowanego do swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.


ZESTAWY KOSZĄCE TEHNOS


Wśród propozycji przygotowaliśmy kilka modeli urządzeń tak, aby każdy z naszych klientów mógł z łatwością wybrać zestaw egzemplarzy spełniających jego wymagania.

Pierwszy zestaw koszący składa się z dwóch urządzeń: MU+MB. Model MU to profesjonalne mulczer wyposażony w elektronicznie wyważony wirnik z opatentowanym rozmieszczeniem bijaków Low Vib (LW). Patent ten pozwala na zapewnienie szybszych obrotów wirnika z większą prędkością obwodową, pozytywnie wpływając na efektywność pracy. Kosiarka czołowa z serii MU to urządzenie znajdujące się w każdym proponowanym przez nas zestawie ze względu na jej szerokie zastosowanie zarówno w rolnictwie, jak i na pastwiskach czy terenach komunalnych. MU+MB składa się również z urządzenia, jakim jest kosiarka boczna (MB), która doskonale sprawdzi się do mulczowania trudnodostępnych powierzchni komunalnych o nachyleniu +90°/-60°. Ten urządzenia znajdą więc swoje zastosowanie w przypadku rowów, pochyłych poboczy dróg, sadów, pastwisk czy brzegów cieków wodnych.

Kolejny zestaw wśród naszych propozycji to MU+MBP, składający się z uniwersalnego urządzenia czołowego (MU) oraz kosiarki bocznej ruchomej. Jej solidna konstrukcja i mechanizm równoległoboczny pozwalający na podnoszenie i opuszczanie ramy do 55 cm sprawiają, że urządzenie to zapewnia maksimum funkcjonalności oraz bezpieczeństwa, znajdując swoje zastosowanie na wszelkiego rodzaju powierzchniach o nachyleniu +90°/-60°: poboczach dróg, rowów i brzegów, a także na większych obszarach roboczych.

Ostatnim zestawem, jaki proponujemy w naszej ofercie, są modele MU+MU2Z, czyli boczna kosiarka tylna, która swoje zastosowanie znajdzie przede wszystkim w przypadku bardzo dużych powierzchni roboczych.


Poniżej w tabeli można dobrać zestaw maszyn biorąc pod uwagę szerokość roboczą oraz odpowiednią do tego moc ciągnika.

Kliknij w tabelę aby powiększyć i zapoznać się ze szczegółowymi danymi.

Zestawy kosiarek bijakowych TEHNOS dobór mulczerów TEHNOS w zależności szerokości roboczej do mocy ciągnika

MODELE TEHNOS W ZESTAWACH: MU+MB, MU+MBP, MU+MU2Z

Zestaw TEHNOS modeli MU + MB

PRZYKŁADY ZESATWÓW MU+MB 

MU280R + MB220R = szerokość robocza 500cmi wymagana moc ciągnika od 150KM do 190KM
lub
MU300R + MB220R = szerokość robocza 520cm
i wymagana moc ciągnika od 160KM do 200KM

Zestaw TEHNOS modeli MU + MBP

PRZYKŁADY ZESTAWÓW MU+MBP

MU280R + MBP280R = szer. robocza 560cmi wymagana moc ciągnika od 180KM do 230KM
lub
MU300R + MBP280R = szer. robocza 580cm
i wymagana moc ciągnika od 180KM do 240KM

Zestaw TEHNOS modeli MU + MU2Z

PRZYŁADY ZESTAWÓW MU+MU2Z

MU280R + MU2Z 840 = szer. robocza 840cmi wymagana moc ciągnika od 220KM do 290KM
lub
MU300R + MU2Z 900 = szer. robocza 900cm
i wymagana moc ciągnika od 240KM do 310KM

TEHNOS

ACS-ROLNIK.PL DYSTRUBUUJE KOSIARKI BIJAKOWE TEHNOS NAJDŁUŻEJ W POLSCE OD 2012

Będziesz zadowolony nie tylko z zakupionej maszyny, ale i ze współpracy z ACS-ROLNIK.PL, ponieważ mamy największe doświadczenie i regularne dostawy maszyn TEHNOS oraz części zamiennych.
  -> pomożemy, doradzimy, zadzwoń zapytaj -> nr tel. 606 331 221POZNAJ OPINIE KLIENTÓW O TEHNOS

Warto zobaczyć film z rozmów klientów, którzy dzielą się swoimi opiniami na temat maszyn TEHNOS