Zestawy kosiarek bijakowych Tehnos

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, dbamy o to, aby w naszej ofercie znaleźli wszystko, czego potrzebują. W tej zakładce prezentujemy zestawy kosiarek bijakowych Tehnos, które zarówno ogrodnictwie, jak i rolnictwie znajdują bardzo szerokie zastosowanie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą propozycji i wybrania modelu dopasowanego do swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.


Zestawy koszące Tehnos


Wśród propozycji przygotowaliśmy kilka modeli urządzeń tak, aby każdy z naszych klientów mógł z łatwością wybrać egzemplarz spełniający jego wymagania.

Pierwszy zestaw koszący składa się z dwóch urządzeń: MU+MB. Model MU to profesjonalne mulczer wyposażony w elektronicznie wyważony wirnik z opatentowanym rozmieszczeniem bijaków Low Vib (LW). Patent ten pozwala na zapewnienie szybszych obrotów wirnika z większą prędkością obwodową, pozytywnie wpływając na efektywność pracy. Kosiarka czołowa z serii MU to urządzenie znajdujące się w każdym proponowanym przez nas zestawie ze względu na jej szerokie zastosowanie zarówno w rolnictwie, jak i na pastwiskach czy terenach komunalnych. MU+MB składa się również z urządzenia, jakim jest kosiarka boczna (MB), która doskonale sprawdzi się do mulczowania trudnodostępnych powierzchni komunalnych o nachyleniu +90°/-60°. Ten urządzenia znajdą więc swoje zastosowanie w przypadku rowów, pochyłych poboczy dróg, sadów, pastwisk czy brzegów cieków wodnych.

Kolejny zestaw wśród naszych propozycji to MU+MBP, składający się z uniwersalnego urządzenia czołowego (MU) oraz kosiarki bocznej ruchomej. Jej solidna konstrukcja i mechanizm równoległoboczny pozwalający na podnoszenie i opuszczanie ramy do 55 cm sprawiają, że urządzenie to zapewnia maksimum funkcjonalności oraz bezpieczeństwa, znajdując swoje zastosowanie na wszelkiego rodzaju powierzchniach o nachyleniu +90°/-60°: poboczach dróg, rowów i brzegów, a także na większych obszarach roboczych.

Ostatnim zestawem, jaki proponujemy w naszej ofercie, są modele MU+ MU2Z, czyli boczna kosiarka tylna, która swoje zastosowanie znajdzie przede wszystkim w przypadku bardzo dużych powierzchni roboczych

MODELE TEHNOS w ZESTAWACH: MU+MB, MU+MBP, MU+MU2Z

Zestaw TEHNOS modeli MU + MB

PRZYKŁADY ZESATWÓW MU+MB 

MU280R + MB220R = szerokość robocza 500cmi wymagana moc ciągnika od 150KM do 190KM
lub
MU300R + MB220R = szerokość robocza 520cm
i wymagana moc ciągnika od 160KM do 200KM

Zestaw TEHNOS modeli MU + MBP

PRZYKŁADY ZESTAWÓW MU+MBP

MU280R + MBP280R = szer. robocza 560cmi wymagana moc ciągnika od 180KM do 230KM
lub
MU300R + MBP280R = szer. robocza 580cm
i wymagana moc ciągnika od 180KM do 240KM

Zestaw TEHNOS modeli MU + MU2Z

PRZYŁADY ZESTAWÓW MU+MU2Z

MU280R + MU2Z 840 = szer. robocza 840cmi wymagana moc ciągnika od 220KM do 290KM
lub
MU300R + MU2Z 900 = szer. robocza 900cm
i wymagana moc ciągnika od 240KM do 310KM

TEHNOS

ACS-ROLNIK.PL DYSTRUBUUJE KOSIARKI BIJAKOWE TEHNOS NAJDŁUŻEJ W POLSCE OD 2012

Będziesz zadowolony nie tylko z zakupionej maszyny, ale i ze współpracy z ACS-ROLNIK.PL, ponieważ mamy największe doświadczenie i regularne dostawy maszyn TEHNOS oraz części zamiennych.
  -> pomożemy, doradzimy, zadzwoń zapytaj -> nr tel. 606 331 221