ZUPAN
OPRYWSKIWACZE

ACS dystrybutor opryskiwaczy ZUPAN w Polsce

INNI MOGĄ TYLKO NAS NAŚLADOWAĆ

Zaprzeczamy tezie, że "nieważne jest, czy kupujesz słaby czy dobry opryskiwacz, ale ważne jest, co wlejesz do beczki" -> owszem ważne jest co wlejesz do beczki, ale ważne jest to, czy "smarkasz pieniędzmi na trawę" tracąc ciecz roboczą właśnie  na trawie. Opryskiwacz ZUPAN zarobi na siebie, ponieważ zaoszczędzi poprzez minimalizowanie strat i trafia do celu. Najlepsza technologia w najlepszych cenach, zamów teraz DT MAXI.

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI ZABIEG WYMAGA STEROWANIA SZEROKOŚCI STRUMIENIA POWIETRZA 

Unikalnej jakości i zaawansowany technologicznie opryskiwacz sadowniczy DT MAXI to flagowy model marki ZUPAN. Posiada możliwość ustawienia szerokości otwarcia deflektorów <video poniżej>, co pozwala niwelować problem wiatru bocznego. Jadąc w drugą stronę, po tzw. uwrociu jednym przyciskiem symetrycznie z jednej strony tyle otwieramy, co z drugiej strony przymykamy.  Poza tym można zamknąć jedną stronę, gdy mijamy sad sąsiada lub zbiornik wodny.

Zalecane parametry pracy: 

Prędkość nawet do 12 km/h przy ciśnieniu roboczym 10-12 bar i 360 na WOM. Pierwsi użytkownicy DTmaxi w Polsce potwierdzili, że zbiornikiem 2000L prowadzą zabieg na 7ha na raz!

ZOBACZ FILMY OBRAZUJĄCE PRACĘ NASTAWNYCH DEFLEKTORÓW ZUPAN

Film prezentuje możliwość regulacji deflektorów we flagowym modelu DT MAXI.