zupan
OpryskiwacZe

ACS dystrybutor opryskiwaczy ZUPAN w Polsce
 

OPRYSKIWACZE SADOWNICZE, POLOWE ORAZ DO WINNIC - ZUPAN

bezkonkurencyjna technologia zabiegów

Dlaczego warto wybrać opryskiwacz Zupan?

Niezależnie od tego, czy kupujesz pierwszy czy kolejny opryskiwacz mamy dedykowany właśnie dla Ciebie produkt!
Zaprzeczamy tezie, że "nieważne jest, czy kupujesz słaby czy dobry opryskiwacz, ale ważne jest, co wlejesz do beczki" -> owszem ważne jest co wleje się do beczki, ale ważne jest też to, czy "smarka się pieniędzmi na trawę" tracąc ciecz roboczą właśnie na trawie. Opryskiwacz ZUPAN zarobi na siebie, ponieważ zaoszczędzi poprzez minimalizowanie strat i trafiania do celu. Najlepsza technologia w najlepszych cenach!

WYRÓŻNIA NAS ZNAKOMITA TECHNOLOGIA:

Jeżeli oczekujesz, że opryskiwacz będzie wykonany z wysokiej jakości komponentów, a także tego, że prowadzony zabieg tym opryskiwaczem będzie skuteczny i spełniał najwyższe standardy, to wybór marki ZUPAN, światowego lidera w branży ochrony upraw roślinnych, jest najbardziej właściwym wyborem.

Trudno szukać konkurencji dla innowacyjności zastosowanych w opryskiwaczach ZUPAN, a naśladowcy starają się podążać, ale często widać, że robią to nieudolnie, przykładem są tutaj np. ruchome deflektory, bądź ich mało znaczące certyfikaty.

Cena środków ochrony roślin jest obecnie tak wysoka, że warto wybrać właśnie ZUPAN.

MODELE SPECJALNIE DEDYKOWANE DLA RODZAJU UPRAW:

Mamy w ofercie opryskiwacze dedykowane / dostosowane do realiów:

- sadownictwa wersja „O” (uprawy do wysokości 6m)

- jagodników i winnic wersja „V” (uprawy już od szerokości 1,8m)

- chmiel lub śliwy wersja „H” (uprawy do wysokości 8m)

- upraw polowych (belki do 21m, do 3000L)

a także opryskiwacze dalekiego zasięgu TORANDO.
Wszystkie z w/w mogą być w wersji zawieszanej lub ciągnionej.

TECHNOLOGIA ZUPAN W OPRYSKIWACZACH SADOWNICZYCH i do WINNIC

nadawanie ładunku cieczy roboczej elektrostatyka Zupan poprawia depozyt oprysku

ELEKTROSTATYKA ZUPAN

Ładunek magnetyczny na kropelkach jest odpowiedzialny za powstanie siły przyciągania pomiędzy kropelkami a opryskiwanymi roślinami, co w konsekwencji prowadzi do lepszego osadzania się kropel. Pozwala na zredukowanie substancji aktywnych o 30% dzięki lepszemu pokryciu roślin kropelkami
-> kliknij tutaj i poznaj szczegóły >>>
regulacja szerokości strumienia powietrza niwelowanie problemu wiatru bocznego

NASTAWNE DEFLEKTORY ZUPAN

Masz możliwość ustawienia szerokości otwarcia deflektorów, co pozwala niwelować problem wiatru bocznego. Jadąc w drugą stronę, po tzw. uwrociu jednym przyciskiem symetrycznie z jednej strony tyle otwieramy, co z drugiej strony przymykamy. Poza tym można zamknąć jedną stronę, gdy mijamy sad sąsiada lub zbiornik wodny -> kliknij tutaj i poznaj szczegóły >>>
sensory wykrywające drzewka w rzędzie wyjeżdżając z rzędu oprysk trafia tylko do celu

SENSORY ZUPAN 

Jadąc nawet 12km/h w rzędzie nie marnujesz środków ochrony roślin, ponieważ jeżeli brakuje drzewka w rzędzie lub gdy wyjeżdżasz z rzędu opryskiwacz sam decyduje i trafia tylko w drzewka. Dwa czujniki optyczne, które są zamontowane po obu stronach opryskiwacza, pracują w sposób ciągły i włączają lub wyłączają głowice dysz -> kliknij tutaj i poznaj szczegóły >>>

TECHNOLOGIA ZUPAN W OPRYSKIWACZACH POLOWYCH

  • Układ samopoziomujący z blokadą mechaniczną

Automatyczne samopoziomowanie jest obecnie prawnie wymagana dla belek polowych o długości 12m. Automatyczne samopoziomowanie zapewnia poziome ustawienie belki opryskiwacza


  • System cyrkulacji (DUS)

DUS zapewnia cyrkulację płynu w całym systemie.
Przed rozpoczęciem pracy wszystkie węże, w tym przewody opryskowe, są zalewane środkiem opryskowym pod ciśnieniem w odwrotnym kierunku. Przez odcięte sekcje podczas zawracania i transportu ciecz robocza krąży w sposób ciągły. Zapobiega to osadzaniu się, zatykaniu w przewodach opryskowych.
Stężenie środka do oprysku pozostaje stałe aż do dysz, dzięki czemu rozpoczęcie oprysku odbywa się bez żadnych problemów po zmianie składników. Podczas czyszczenia świeża woda wypłukuje przewody opryskowe aż do dysz, bez opryskiwania. Podczas tej procedury czyszczenia skoncentrowana ciecz opryskowa jest zawracana do zbiornika.

  • Hydrauliczne podnoszenie i opuszczanie belki

Umożliwia ustawienie wysokości belki za pomocą zaworu hydraulicznego. Nadaje się do opryskiwaczy belkowych. Do działania potrzebny jest jeden podwójny zawór hydrauliczny


Krótko na temat OPRYSKIWACZY ZUPAN

Zanim na stołach pojawią się w pełni dojrzałe owoce m.in. jabłka czy śliwki lub winogrona konieczne jest otoczenie nad nimi specjalnej opieki. Aby owoce nie zostały zaatakowane przez szkodniki i nadawały się do późniejszej konsumpcji lub sprzedaży, trzeba je zabezpieczyć odpowiednimi środkami ochrony roślin. W tym celu warto zastosować opryskiwacze ZUPAN.
Marka ZUPAN jest doskonale znana na całym świecie z produkcji doskonałych jakościowo maszyn rolniczych dedykowanych do ochrony i pielęgnacji roślin. Każde urządzenie jest ściśle dopasowywane do oczekiwań klienta, a zatem płacisz tylko za to, czego faktycznie potrzebujesz. Wszystkie wyprodukowane przez słoweńską firmę maszyny posiadają jednak jedną cechę wspólną: są zbudowane w taki sposób, by gwarantować bezawaryjną pracę oraz niskie zużycie środków pielęgnacyjnych.

FLAGOWY MODEL

Opryskiwacz sadowniczy ZUPAN z serii DT
Urządzenia rolnicze wchodzące w skład tej linii posiadają doskonałe parametry techniczne, nieporównywalne z żadnymi innymi sprzętami z tego samego segmentu. Już w podstawowej wersji posiadają bogate wyposażenie, można również zwiększyć wydajność ich pracy poprzez zamontowanie bezkontaktowej elektrostatyki i nastawnych deflektorów. Z oferowanymi w ACS Q-System maszynami rolniczymi szybko, oraz, co równie istotne, w sposób oszczędny zaaplikujesz preparaty ochronne na drzewa i krzewy rosnące nawet w sadzie o sporej powierzchni.

Poniżej możesz obejrzeć film o flagowym modelu opryskiwacza, DTmaxi, dla którego trudno szukać konkurencji: