ATI
E-PLATFORMY

E-PLATFORMY ATI

ACS oferuje E-platformy sadownicze renomowanego producenta ATI. 
Zapoznaj się z naszą ofertą poniżej.
POZNAJ E-PLATFORMY ATI

Już od lat nowoczesne urządzenia stanowią nieodłączny element wyposażenia każdego gospodarstwa sadowniczego. Platforma elektryczna wielofunkcyjna ATI to niezwykle wszechstronne urządzenie, które z powodzeniem stosowane jest do prac konserwacyjnych przez sady i różne branże przemysłu. ATI to renomowany producent eklektycznych platform sadowniczych i roboczych przeznaczonych do zastosowań komunalnych i targowych. Marka z wieloletnim doświadczeniem w branży za cel obrała sobie zwiększenie wydajności pracy, a jednocześnie zmniejszenie ilości marnowanych owoców. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

E-PLATFORMA ATI - ODPOWIEDŹ NA POTRZEBY SADOWNIKÓW


Naszym Klientom oferujemy dwa modele E-platformy ATI:

PEGASUS - sprawdza się do pracy w nawet trudnych warunkach, np. na podmokłych i błotnistych terenach. Dodatkowo, dzięki poziomowaniu podestu pozwala na pracę na terenie pochyłym. Inne funkcjonalności tego modelu to ruchoma winda pozwalająca na pracę na wysokości, intuicyjne sterowanie joystickiem, płynna zmiana wysokości i prędkości oraz wysuwane balkony zwiększające zasięg pracy. Używane są w sadach, gdzie mogą być stosowane m.in. do zbiorów owoców, do przycinania gałęzi czy zakładania siatek oraz w wielu innych branżach pozarolniczych, takich jak supermarkety, branża budowlana czy magazynowa.

PICCOLO - może być wykorzystywana w trudnych warunkach. Oferuje łatwe sterowanie joystickiem, ruchomy podest pozwalający na sprawną zmianę pełnych skrzyniopalet na puste, płynną zmianę prędkości oraz wysuwane drabinki, które można zmienić na podest roboczy. Urządzenie może być wykorzystywane do zbiorów owoców i zakładania siatek, a zimą może być stosowane do przycinania gałęzi.

Do produkcji platform elektrycznych ATI wykorzystano wysokiej jakości materiały. W rezultacie urządzenia wyróżnia wzmożona wytrzymałość i odporność na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne. Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj opisy oferowanych przez nas e-platform ATI, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące każdego modelu. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszej oferty, a w razie ewentualnych pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt.
ATI PEGASUS KLIKNIJ w FOTO i poznaj e-platformę roboczą

profesjonalna e-platforma

e-PLATFORMA ATI PEGASUS JEST WYGODNYM NARZĘDZIEM DO PRACY NIE TYLKO W SADZIE, ALE TAKŻE W BRANŻY KOMUNALNEJ, TARGOWEJ I REKLAMOWEJ

ATI PICCOLO KLIKNIJ w FOTO i poznaj e-platformę sadowniczą

profesjonalna e-platforma

e-PLATFORMA ATI PICCOLO JEST WYGODNYM NARZĘDZIEM DO PRACY NIE TYLKO PRZY ZBIORZE OWOCÓW, ALE TAKŻE MOŻE SŁUŻYĆ DO PIELĘGNACJI SADU, RÓWNIEŻ ZIMĄ