zupan
OpryskiwacZe

ACS dystrybutor opryskiwaczy ZUPAN w Polsce

najwyższej jakości opryskiwacze

bezkonkurencyjna technologia zabiegów

lub wybierz jeden z poniższych produktów marki ZUPAN aby zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat danego modelu na stronie: zupan.si

Krótko na temat OPRYSKIWACZY ZUPAN

Zanim na stołach pojawią się w pełni dojrzałe owoce m.in. jabłka czy śliwki lub winogrona konieczne jest otoczenie nad nimi specjalnej opieki. Aby owoce nie zostały zaatakowane przez szkodniki i nadawały się do późniejszej konsumpcji lub sprzedaży, trzeba je zabezpieczyć odpowiednimi środkami ochrony roślin. W tym celu warto zastosować opryskiwacze ZUPAN.
Marka ZUPAN jest doskonale znana na całym świecie z produkcji doskonałych jakościowo maszyn rolniczych dedykowanych do ochrony i pielęgnacji roślin. Każde urządzenie jest ściśle dopasowywane do oczekiwań klienta, a zatem płacisz tylko za to, czego faktycznie potrzebujesz. Wszystkie wyprodukowane przez słoweńską firmę maszyny posiadają jednak jedną cechę wspólną: są zbudowane w taki sposób, by gwarantować bezawaryjną pracę oraz niskie zużycie środków pielęgnacyjnych.

FLAGOWY MODEL

Opryskiwacz sadowniczy ZUPAN z serii DT
Urządzenia rolnicze wchodzące w skład tej linii posiadają doskonałe parametry techniczne, nieporównywalne z żadnymi innymi sprzętami z tego samego segmentu. Już w podstawowej wersji posiadają bogate wyposażenie, można również zwiększyć wydajność ich pracy poprzez zamontowanie bezkontaktowej elektrostatyki i nastawnych deflektorów. Z oferowanymi w ACS Q-System maszynami rolniczymi szybko, oraz, co równie istotne, w sposób oszczędny zaaplikujesz preparaty ochronne na drzewa i krzewy rosnące nawet w sadzie o sporej powierzchni.

Poniżej możesz obejrzeć film o flagowym modelu opryskiwacza, DTmaxi, dla którego trudno szukać konkurencji: