Opryskiwacze przyczepiane Zupan

Duże pola wymagają równie dużych sprzętów. Tutaj nie sprawdzą się małe pojemności zbiorników, ponieważ znacznie obniżą komfort pracy. Marka Zupan stworzyła więc opryskiwacze przyczepiane w różnych rozmiarach. Modele STANDARD, ECOLOGIC, HRG, HCRG, VRG, VCRG, DT, DT CR, DT MAXI, DT MAXI S wstępują w pojemnościach wahających się od 600 do 2000 l. Dzięki temu bez problemu możesz dopasować je do siebie i swoich oczekiwań.

Opryskiwacze przyczepiane Zupan – cechy

Dla producenta priorytetem było stworzenie sprzętów, które poradzą sobie nawet w wąskich przejazdach. Dlatego wszystkie opryskiwacze przyczepiane Zupan charakteryzuje zwarta konstrukcja. Co więcej, dostępne są w standardzie z elektrycznymi zaworami membranowymi i zasysają powietrze od tyłu, symetrycznie je wydmuchując podczas pracy. Niektóre dodatkowo posiadają podwójny wentylator, który jest przydatny, jeśli zależy Ci na dużym zasięgu.

Chcesz dowiedzieć się więcej o produktach marki Zupan? A może interesuje Cię konkretny model opryskiwacza przyczepianego? Jeśli tak, to skontaktuj się z nami, a my rozwiejemy wszelkie wątpliwości.