ZUPAN
OPRYSKIWACZE

ACS dystrybutor opryskiwaczy ZUPAN w Polsce
Historyczny pierwszy model ZUPAN Wieloletnie doświadczenie zapewnia najwyższą jakość ZUPAN

Historia firmy ZUPAN

Powstała w 1990 roku firma Zupan d.o.o. od samego początku swojej działalności produkuje najwyższe jakości opryskiwacze do sadownictwa, produkcji chmielu i uprawy winorośli. Z proponowanymi w swojej ofercie maszynami marka szybko wkroczyła na rynek austriacki, aby w kolejnych latach dzięki jakości podbić także rynek Niemiec, Słowacji, Czech, Węgier, Chorwacji, Włoch, Serbii oraz Bośni i Hercegowiny.

W 1998 roku po raz pierwszy firma Zupan d.o.o. pomyślnie zakończyła testy w Niemczech w BBA.

Dwa lata później, w 2000 roku na targach w Gornja Radgona otrzymała pierwszego z trzech Mistrzów Jakości za nowe produkty. W 2008 roku w Instytucie JKI w Niemczech testom zostały poddane modele rozpylaczy DT, które zostały sklasyfikowane na poziomie 95% znoszenia oprysku. Do dziś są one jedynymi na rynku opryskiwaczami osiowymi, które cieszą się tak dobrym wynikiem. Dzięki temu Zupan d.o.o. jest jednym z najważniejszych dostawców maszyn w Niemczech, który stanowi główny rynek dystrybucyjny firmy. Marka stale poszerza grono swoich odbiorców, będąc obecna także w Polsce, Ukrainie, Bułgarii czy Szwecji.

Od 2008 roku firma Zupan d.o.o. prezentuje swoje opryskiwacze na wszystkich najważniejszych targach owocowych i winiarskich w Europie. Była obecna na takich wydarzeniach jak m.in.: Fruchtwelt Bodensee, Intervitis Interfructa, Norddeutsche Obstbautage, Bjelovar Fair, TSW Warsaw, Agromashexpo Budapest, AGRA Gornja Radgona i wielu innych.

Poza działalnością produkcyjną marka posiada sklep ze sprzętem do uprawy winorośli w idyllicznej lokalizacji w miejscowości Celestrina, do którego w 2012 roku dołączył sklep internetowy.

Wizja i wartości firmy Zupan d.o.o.

Marka zajmuje się produkcją najwyższej jakości maszyn i urządzeń do ochrony i pielęgnacji roślin. Wyróżnia się przede wszystkim możliwością realizacji zamówienia zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Dzięki temu, wychodząc naprzeciw oczekiwań najbardziej wymagających osób, Zupan d.o.o. produkuje opryskiwacze dla wszystkich typów użytkowników. Oferta marki obejmuje zarówno proste urządzenia dla hobbystów, jak i zdecydowanie bardziej skomplikowane maszyny dla użytkowników profesjonalnych. Chcąc stale się rozwijać, producent wciąż udoskonala swoje opryskiwacze, zapewniając wszystkim klientom wygodną, bezpieczną i przyjazną naturze pracę.

Firma Zupan d.o.o. dokłada wszelkich starań, aby spełniać wymagania najbardziej wymagających klientów, chcąc zapewnić im maksimum satysfakcji oraz utrzymać długotrwałą współpracę.

WIZJA I WARTOŚCI FIRMY ZUPAN
  • Zupan d. o.o. to firma zajmująca się produkcją maszyn i urządzeń do ochrony i pielęgnacji roślin najwyższej jakości. Naszym podstawowym atutem jest produkcja maszyn na zamówienie oraz życzenia znanego klienta. Tylko w ten sposób produkcji możemy zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Produkujemy maszyny dla wszystkich typów użytkowników, od prostszych maszyn dla użytkowników hobbystów po skomplikowane maszyny dla użytkowników profesjonalnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów nieustannie dążymy do postępu. Dlatego w firmie Zupan stale rozwijamy nasze maszyny, aby zapewnić użytkownikom wygodną, ​​bezpieczną i przyjazną naturze pracę.

  • Naszym podstawowym zadaniem jest spełnienie wszelkich oczekiwań i wymagań Klientów, osiągnięcie ich satysfakcji oraz utrzymywanie długotrwałej współpracy.

FILMY OBRAZUJĄCE SKUTECZNOŚĆ ELEKTROSTATYKI ZUPAN

Pierwszy film właściwie prezentuje elektrostatykę ZUPAN, porównując skuteczność zabiegu na owocu oraz na papierkach lakmusowych, z i bez elektrostatyki. Natomiast drugi film ukazuje skuteczność elektrostatyki nawet w tak trudnych zabiegach jak w uprawie chmielu.