ZUPAN
OPRYSKIWACZE

ACS dystrybutor opryskiwaczy ZUPAN w Polsce
Historyczny pierwszy model ZUPAN Wieloletnie doświadczenie zapewnia najwyższą jakość ZUPAN

Historia firmy ZUPAN

Firma Zupan d.o.o. została założona w 1990 roku. Od samego początku główną działalnością firmy była produkcja opryskiwaczy do sadownictwa, uprawy winorośli i produkcji chmielu. Z naszymi produktami szybko wkroczyliśmy na rynek austriacki, a w kolejnych latach dzięki jakości rynków Niemiec, Czech, Słowacji, Węgier, Włoch, Chorwacji, Serbii oraz Bośni i Hercegowiny W 1998 roku po raz pierwszy pomyślnie zakończyliśmy testy w Niemczech w BBA.
W 2000 roku na targach w Gornja Radgona otrzymaliśmy pierwszego z trzech Mistrzów Jakości za nowe produkty. W 2008 roku postanowiliśmy przetestować modele rozpylaczy DT w Instytucie JKI w Niemczech. Modele DT pomyślnie przeszły wymagające testy i zostały sklasyfikowane na poziomie 95% znoszenia oprysku. Opryskiwacze DT są do tej pory jedynymi opryskiwaczami osiowymi z tak dobrym wynikiem, co jeszcze bardziej otwiera drzwi na niemiecki rynek, który staje się naszym największym dla nas rynkiem.
Regularnie poszerzamy nasze rynki, więc teraz jesteśmy również obecni na rynkach Polski, Ukrainy, Szwecji i Bułgarii.
Od 2008 roku prezentujemy nasze produkty na wszystkich najważniejszych targach owocowych i winiarskich w Europie: Fruchtwelt Bodensee, Intervitis Interfructa, Norddeutsche Obstbautage, Bjelovar Fair, TSW Warsaw, Agromashexpo Budapest, AGRA Gornja Radgona i wielu innych.
Poza działalnością produkcyjną firma posiada sklep ze sprzętem do uprawy winorośli w idyllicznej lokalizacji w miejscowości Celestrina, do którego w 2012 roku dołączył sklep internetowy.
WIZJA I WARTOŚCI FIRMY ZUPAN
  • Zupan d. o.o. to firma zajmująca się produkcją maszyn i urządzeń do ochrony i pielęgnacji roślin najwyższej jakości. Naszym podstawowym atutem jest produkcja maszyn na zamówienie oraz życzenia znanego klienta. Tylko w ten sposób produkcji możemy zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Produkujemy maszyny dla wszystkich typów użytkowników, od prostszych maszyn dla użytkowników hobbystów po skomplikowane maszyny dla użytkowników profesjonalnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów nieustannie dążymy do postępu. Dlatego w firmie Zupan stale rozwijamy nasze maszyny, aby zapewnić użytkownikom wygodną, ​​bezpieczną i przyjazną naturze pracę.

  • Naszym podstawowym zadaniem jest spełnienie wszelkich oczekiwań i wymagań Klientów, osiągnięcie ich satysfakcji oraz utrzymywanie długotrwałej współpracy.

FILMY OBRAZUJĄCE SKUTECZNOŚĆ ELEKTROSTATYKI ZUPAN

Pierwszy film właściwie prezentuje elektrostatykę ZUPAN, porównując skuteczność zabiegu na owocu oraz na papierkach lakmusowych, z i bez elektrostatyki. Natomiast drugi film ukazuje skuteczność elektrostatyki nawet w tak trudnych zabiegach jak w uprawie chmielu.