Opryskiwacze zawieszane Zupan

Jeżeli szukasz rozwiązania dla zarówno niedużych, jak i większych ciągników, to te modele są właśnie dla Ciebie. Opryskiwacze zawieszane Zupan to sprzęty, które pozwolą Ci maksymalnie ułatwić swoją pracę oraz zwiększyć jej komfort dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i technologiom.

Czym charakteryzują się opryskiwacze zawieszane Zupan?

Masz mały ciągnik i szukasz sprzętu, który ma bardzo niską masę ze środkiem ciężkości przesuniętym w kierunku pojazdu? A może zależy Ci na dużej pojemności, podwójnych, obrotowych dyszach z regulacją poziomu i dwóch zbiornikach na wodę do mycia systemu do mycia rąk? Niezależnie od tego, w której grupie się znajdujesz, tutaj znajdziesz opryskiwacze zawieszane Zupan, które z pewnością odpowiedzą na wszystkie Twoje potrzeby. Dostępne są modele o niewielkiej pojemności, np. 100 l, oraz te znacznie większe, mieszczące do 600 l roztworu. Jeżeli więc zależy Ci na jakości, sprawdzonej marce i niezawodności, to postaw na sprzęty w naszym sklepie!

Nie wiesz, który opryskiwacz zawieszany Zupan wybrać? Skontaktuj się z nami, to wspólnie wybierzemy najlepszy model dla Ciebie.