TEHNOS
Modele UPRAWOWE

TEHNOS model IK 1D Kopaczka do ziemniaków

KOPACZKA DO ZIEMNIAKÓW IK 1D

Producent z wieloletnim doświadczeniem w branży do perfekcji opanował produkcję wysokiej jakości maszyn rolniczych. W swojej ofercie posiada również kopaczki TEHNOS. Są to nowoczesne maszyny do kopania ziemniaków czy cebuli, które z powodzeniem stosowane są zarówno w mniejszych, jak i większych gospodarstwach, oferując rolnikom szybką i bezproblemową pracę na roli.

Efektywna maszyna rolnicza - kopaczka do ziemniaków


Jeszcze jakiś czas temu wykopki wiązały się z ręcznym kopaniem bulw. Dziś na rynku znajdują się nowoczesne maszyny, które wystarczy podpiąć do ciągnika, by wykonać wszystkie niezbędne prace. Wibracyjna kopaczka jednorzędowa TEHNOS to sprawdzona maszyna rolnicza stworzona z myślą o szybkim i bezproblemowym wykopywaniu bulw z redlin. Sprawdza się do wykopywania ziemniaków oraz cebuli uprawianych na gruntach o nachyleniu do 12%.

Modele uprawowe Tehnos – kopaczka do ziemniaków IK 1D


Maszynę wyposażono w dwie tarcze, których zadaniem jest odcinanie nadmiaru łęciny. Z kolei lemiesz podcina redlinę z ziemniakami, a następnie przenosi na odsiewacz. Wibracyjna kopaczka jednorzędowa TEHNOS posiada również dwa odsiewacze, które poruszają się w przeciwnych kierunkach. Szybkość odsiewaczy można regulować. Ich zadaniem jest odsiewanie ziemi i układanie oczyszczonych ziemniaków czy cebuli w wąskim rzędzie obok maszyny. Jest to specjalnie skonstruowany mechanizm, dzięki któremu układane w ten sposób ziemniaki nie mają uszkodzonych bulw. W rezultacie maszyna podnosi nie tylko wydajność, ale również jakość pracy na roli.

IK 1D marki Tehnos – kopaczka do ziemniaków


Po dokładne parametry, takie jak wydajność, prędkość robocza, liczba obrotów, moc ciągnika, waga maszyny oraz wymiary lemiesza i wymiary maszyny zapraszamy do zapoznania się z tabelką, w której zgromadziliśmy wszystkie dane techniczne dotyczące wibracyjnej kopaczki jednorzędowej TEHNOS. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości dotyczące naszej oferty.
Parametry modelu TEHNOS Kopaczka do ziemniaków IK 1D
GŁÓWNE ZALETY IK 1D MARKI TEHNOS
  • Dwie tarcze kopaczki odcinają nadmiar łęciny, natomiast lemiesz podcina redlinę z ziemniakami i następnie przenosi je na odsiewacz.
  • W kopaczce znajdują się dwa poruszające się w przeciwnych kierunkach odsiewacze (których szybkość można regulować) odsiewają ziemię i układają oczyszczone ziemniaki w wąskim rzędzie obok maszyny. Dzięki układaniu ziemniaków w ten konkretny sposób, nie uszkadza się bulw.
Kopaczka TEHNOS w akcji

PONIŻEJ KILKA FILMIKÓW, KTÓRE POZWOLĄ TOBIE POZNAĆ LEPIEJ TEHNOS