TEHNOS model MGL Kosiarka bijakowa lekka leśna

KOSIARKI LEŚNE
MODELE LEKKIE MGL

Kosiarka bijakowa lekka leśna MGL to rozwiązanie nie tylko praktyczne, ale także niezwykle korzystne cenowo. Doskonale sprawdza się w charakterze typowej kosiarki bijakowej, jednak jej funkcjonalne bijaki do drzewa perfekcyjnie sprowadzają się również podczas rozdrabniania gałęzi, krzaków, małych drzew. Dzięki temu urządzanie może być z powodzeniem wykorzystywane do czyszczenia różnorodnych terenów rolnych, w tym częściowo zarośniętych pastwisk.

Urządzenie jest lekkie i sprawdzi się w różnych rodzajach terenu. Dzięki temu, że jest wyposażone w wyważony wirnik posiadający opatentowany system rozmieszczenia bijaków Low Vib, podczas pracy jest poddawany mniejszym napięciom zginającym, co przekłada się na jego znacznie dłuższą żywotność, ograniczając jego deformowanie się. Korzystając z systemu hydraulicznego otwierania oraz zamykania klapy można maksymalnie przybliżyć wirnik do zarośli oraz drzew. Cała konstrukcja została wykonana z solidnej blachy, dzięki której maszyna jest solidna i odporna na uszkodzenia.

GŁÓWNE ZALETY MGL MARKI TEHNOS
  • Średnica rotora 244mm, a bijaki 2,14kg;
  • Dostępne szerokości robocze: 170, 220cm;
  • Dostępne dwa rodzaje rotorów: rotor z chowanymi bijakami  standardowy z bijakami na zewnątrz do mulczowania zarośli;
  • Automatyczny mechanizm unoszenia po uderzeniu w przeszkodę;
  • Wolne koło w przekładni;
  • Wysokiej jakości stal ST522 z UE nie z Azji;
  • Wysokiej jakości przekładnie na  RPM1000.
kliknij tutaj aby poznać szczegóły modelu MGL

PARAMETRY TEHNOS MODELI MGL

Powyżej dane katalogowe modelu MGL kliknij aby powiększyć powyższy obraz karty katalogowej

ZWRÓĆ UWAGĘ W TEHNOS NA DETALE

NA SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ ZASŁUGUJE W MODELU MGL MOŻLIWOŚĆ WYBORU TYPU ROTORA NA ETAPIE ZAMÓWIENIA, DZIĘKI TEMU KOSIARKA BIJAKOWA LEŚNA TEHNOS MOŻE BYĆ UŻYWANA WYŁĄCZNIE DO MULCZOWANIA ZAROŚLI DREWNIANYCH JEŻELI WYBIERZAMY ROTOR Z BIJAKAMI CHOWANYMI LUB DO MUCZOWANIA ZAROŚLI RÓWNIEŻ WIOTKICH GDY WYBIERZEMY ROTOR Z BIJAKAMI ZEWNĘTRZNYMI, GODNA UWAGI TEŻ JEST WIELKOŚĆ ROTORA, KTÓRY WYNOSI AŻ 244MM, A BIJAKI MAJĄ WAGĘ 2,14KG, -> TRUDNO ZNALEŹĆ KONKURENCJĘ DLA TEHNOS, ZWŁASZCZA JAK PRÓWNAMY CENĘ DO JAKOŚCI ZA TEGO TYPU MASZYNĘ! -> ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ NA NR TEL. +48 606 331 221

TEHSNOS OFERUJE DWA RODZAJE ROTORÓW DO MODELI MGL

ROTOR Z BIJAKAMI CHOWANYMI lub ROTOR Z BIJAKAMI ZEWNĘTRZNYMI

Na etapie zamawiania kosiarka bijakowa TEHNOS daje klientom wybór odnośnie typu rotora do modelu MGL i dzięki temu użytkownik może zdecydować, czy rotor będzie użytkowany tylko do zarośli drewnianych, czy również do wiotkich.

PONIŻEJ KILKA FILMIKÓW, KTÓRE POZWOLĄ TOBIE POZNAĆ LEPIEJ TEHNOS