TEHNOS
KOSIARKI BIJAKOWE

TEHNOS model MPS Kosiarka bijakowa i mulczer do szparagów

kosiarki bijakowe i MULCZERY do szparagów Tehnos MODEL MPS

Specjalistyczne kosiarki bijakowe MPS 150 do szparagów są unikalnymi maszynami znacząco ułatwiającym pracę w tego typu uprawach i doskonale nadają się do mulczowania szparagów.

Urządzenia tego typu charakteryzują się wysoką trwałością oraz odpornością na wyginanie czy inne uszkodzenia, dzięki czemu swoją pracę mogą bezproblemowo wykonywać przez wiele lat. Wszystko dzięki obudowie wykonanej z podwójnej blachy ze stali ST52 oraz solidnej konstrukcji całej maszyny.

Ich atutem jest także elektronicznie wyważony wirnik / rotor, który posiada opatentowany system rozmieszczenia bijaków Low Vib. Dzięki niemu zużycie energii podczas pracy jest dużo niższe, a samo urządzenie jest odporniejsze na wszelkie uszkodzenia. Opatentowany system wpływa na szybsze obroty wirnika, dzięki czemu prędkość jego pracy jest znacznie większa, co wpływa na efektywność mulczowania.

W Polsce z roku na rok rośnie ilość gospodarstw z uprawami szparagów, toteż mamy satysfakcję, że możemy zaoferować unikalną i jednocześnie specjalistyczną kosiarkę bijakową do mulczowania szparagów, a jeżeli zajmujesz się właśnie uprawą szparagów, napisz na adres kontakt@tehnos.com.pl lub zadzwoń na nr tel. 606 331 221. 
GŁÓWNE ZALETY MPS MARKI TEHNOS
  • unikalna kosiarka bijakowa do muczowania szparagów
  • Średnica rotora 194mm, a bijaki 1,4kg;
  • Poza standardowym rozmiarem 150cm, dostępne są również 540 i 870cm;
  • Podwójna zabudowa w newralgicznym miejscu;
  • Wolne koło w przekładni;
  • Wysokiej jakości stal ST522 z UE nie z Azji;
  • Wysokiej jakości przekładnia RPM1000;   
  • Aż 36 bijaków na szerokości 150cm.
Kosiarka bijakowa TEHNOS MPS Kliknij w obraz aby poznać szczegóły modelu MPS

PARAMETRY TEHNOS MODEL MPS PROFI

Dane katalogowe modelu MPS Kliknij aby powiększyć powyższy obraz karty katalogowej MPS

ZWRÓĆ UWAGĘ W TEHNOS NA DETALE

NA SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ ZASŁUGUJE NIE ŻE TEHNOS POSIADA W OFERCIE MODEL DO SZPARAGÓW, ALE TAKŻE NIEZWYKŁE PARAMETRY MASZYNY, M.IN. WIELKOŚĆ ROTORA -> WYNOSI 194MM, A BIJAKI MAJĄ WAGĘ 1,4KG, -> TRUDNO ZNALEŹĆ KONKURENCJĘ DLA TEHNOS! -> ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ NA NR TEL. +48 606 331 221

PONIŻEJ KILKA FILMIKÓW, KTÓRE POZWOLĄ TOBIE POZNAĆ LEPIEJ TEHNOS