TEHNOS model MTL kosiarka bijakowa pielęgnacyjna lekka

KOSIARKI PIELĘGNACYJNE
MODELE MTL LEKKA

W przypadku mniej wymagających terenów o stosunkowo dużej powierzchni, gdy koszenie jest przeprowadzane regularnie i trawa nie ma możliwości urosnąć zbyt wysoka, idealnie sprawdza się lekka kosiarka rotacyjne MTL. Jest to urządzenie idealne do koszenia trawy np. w parkach lub na boiskach. Dzięki niemu teren będzie się świetnie prezentował oraz wprost zachęcał do wejścia.

Lekka konstrukcja urządzenia sprawia, że może być ono obsługiwane przy pomocy niewielkiego, lekkiego ciągnika o niedużej mocy. Konstrukcja kosiarki została zaprojektowana w taki sposób, by mogła ona dopasowywać się do nierównej powierzchni.

Urządzenie jest wyposażone w połączenie tylne oraz opcję regulacji wysokości roboczej. Całość została wykonana z wytrzymałych, starannie dobranych materiałów, dzięki czemu urządzenie charakteryzuje się trwałością oraz odpornością na uszkodzenia i może bezproblemowo służyć przez wiele lat. Konstrukcja jest ergonomiczna, bezpieczna dla użytkownika, a przy tym prezentuje się bardzo estetycznie.

GŁÓWNE ZALETY MTL MARKI TEHNOS
  • Szerokość koszenia: 120, 150, 180, 210;
  • Bardzo niska zabudowa kosiarki pozwala kosić pod koroną blisko pnia drzewa lub krzewu;
  • Niezależnie od szerokości 3 wirniki;
  • Niezależnie od szerokości liczba noży 3x1;
  • Wysokiej jakości stal ST522 z UE nie z Azji;
  • Wysokiej jakości przekładnia dla RPM540.
kliknij tutaj aby poznać szczegóły modelu MTL

PARAMETRY TEHNOS MODELU MTL LEKKIEGO

Powyżej dane katalogowe modelu MTL kliknij aby powiększyć powyższy obraz karty katalogowej

ZWRÓĆ UWAGĘ W TEHNOS NA DETALE

NA SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ ZASŁUGUJE NIE TYLKO WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA, ALE TAKŻE NISKA WYSOKOŚĆ ZABUODWY KOSIARKI, DZIĘKI TEMU MOŻNA KOSIĆ BARDZO BLISKO PNIA POD KORONĄ ROŚLINY / DRZEWA -> TRUDNO ZNALEŹĆ KONKURENCJĘ DLA TEHNOS! -> ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ NA NR TEL. +48 606 331 221

PONIŻEJ KILKA FILMIKÓW, KTÓRE POZWOLĄ TOBIE POZNAĆ LEPIEJ TEHNOS