TEHNOS
Modele UPRAWOWE

TEHNOS model P20 i P80 Kosiarka żyłkowa

Kosiarka podkoronowa Żyłkowa Tehnos

Oferowana przez nas wysokiej jakości maszyna sprawdza się do podkaszania chwastów pod koronami drzew w przypadku upraw rzędowych. Kosiarka podkoronowa żyłkowa TEHNOS dostępna jest w dwóch modelach P80 i P20 i różnych szerokościach wynoszących 20 cm i 80 cm. Maszyna zapewnia doskonałą wydajność cięcia. Składa się z obracającego się wału, który został ułożony równolegle do podłoża podczas obróbki, a także licznych elastycznych nici nylonowych. Nici zostały rozmieszczone promieniowo, dzięki czemu pod działaniem siły odśrodkowej oraz poprzez przechwytywanie chwastów, umożliwiają cięcie.

KOSIARKI BIJAKOWE TEHNOS – MODEL P20 i P80

Oferowana przez nas kosiarka podkoronowa żyłkowa może pracować zarówno z przodu, jak i z tyłu ciągnika. Istnieje również możliwość ustawienia wysokości oraz szerokości pracy maszyny do swoich indywidualnych potrzeb i szerokości sadu. Regulowana osłona ochrania przed wycinkami powodowanymi przez ścinanie trawy. Ponadto druty zostały specjalnie wykonane w taki sposób, by pozwalać na wydajne koszenie trawy bez jednoczesnego uszkadzania łodygi roślin. Kosiarka podkoronowa żyłkowa TEHNOS jest łatwa w obsłudze. Sprawdza się w przypadku nawet wysokich chwastów, do 1 metra wysokości. Jednocześnie nie niszczy ona kory drzew. Wymiana żyłek jest bardzo prosta. Nie trzeba posiadać doświadczenia i specjalistycznych narzędzi, a samo podcięcie żyłek można wykonać wyłącznie przy pomocy cążków do cięcia przewodów.

KOSIARKA PODKORONOWA ŻYŁKOWA TEHNOS

Proponowana przez nas kosiarka podkoronowa żyłkowa sprawdza się do montażu na popularnych w sadownictwie modelach TEHNOS, takich jak MU, MT oraz MTV – naszym Klientom oferujemy opcjonalne uchwyty montażowe. Po szczegółowe parametry, takie jak szerokość robocza (cm), waga maszyny (kg) i liczba obrotów (min-1) zapraszamy do sprawdzenia tabeli, w której przedstawione zostały oba modele P80 i P20. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszej oferty, a w razie pytań lub ewentualnych wątpliwości prosimy o kontakt.
Parametry TEHNOS modelu P80 i P20 Kliknij i powiększ tabelę modelu P80 i P20
GŁÓWNE ZALETY P80 & P20 TEHNOS
  • Dwa modele kosiarek podkoronowych o różnych szerokościach: 20 i 80 cm..
  • Dostępne opcjonalne uchwyty montażowe dla sadowniczych modeli TEHNOS: takich jak: MU, MTV, MT.
TEHNOS model P80 Żyłkowa sadownicza kosiarka podkoronowa P80

PONIŻEJ KILKA FILMIKÓW, KTÓRE POZWOLĄ TOBIE POZNAĆ LEPIEJ TEHNOS