REMET
MULCZERY I RĘBAKI

RĘBAKI BĘBNOWE REMET

BĘBNOWE RĘBAKI DO DREWNA

Rębak bębnowy to nieocenione narzędzie w przemyśle drzewnym i ogrodniczym, które ma za zadanie skuteczne przerabianie gałęzi oraz innych odpadów drzewnych na wartościową zrębkę. Jest to maszyna, która znacząco ułatwia przetwarzanie i recykling drewna, przekształcając je w użyteczny materiał, który może znaleźć zastosowanie w wielu dziedzinach.

Głównym elementem rębaka bębnowego jest bęben, który obraca się wokół własnej osi. Gałęzie i odpady drzewne są wprowadzane do maszyny, gdzie bęben skutecznie je rozdrabnia na mniejsze kawałki, tworząc zrębkę. Ten proces jest nie tylko ekonomiczny, ale również ekologiczny, ponieważ pozwala na wykorzystanie materiału, który wcześniej mógłby zostać uważany za odpad.

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej klasy rębaki bębnowe w wariancie spalinowym i na WOM. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

RODZAJE RĘBAKÓW BĘBNOWYCH

RĘBAKI SPALINOWE


RĘBAKI DO CIĄGNIKÓW


Rębaki z napędem spalinowym to niezwykle popularne urządzenia, które coraz częściej wykorzystywane są przez leśników, rolników, sadowników czy firmy zajmujące się porządkowaniem terenów zielonych.

Spalinowe rębaki do drewna pozwalają przerabiać ścięte gałęzie czy pniaki drzew w krótkim czasie. Urządzenia te są niezwykle bezpieczne dla użytkownika i oszczędzają nie tylko jego czas, ale również energię.

Rębaki do ciągników to urządzenia, które jak sama nazwa wskazuje przeznaczone są do wykorzystania w połączeniu z ciągnikami rolniczymi. Rębak do ciągnika działa w oparciu o wałek obrotu mocy, dlatego poszczególne rębaki wymagają połączenia z traktorem o odpowiedniej mocy silnika. Urządzenia do rozdrabniania drewna są powszechnie wykorzystywane w gospodarce leśnej czy rolnictwie. Ich użycie pozwala na szybkie, precyzyjne i bezpieczne przerobienie nawet znacznej ilości pni i gałęzi.


ZAINTERESOWANY?
ZADZWOŃ 606 331 221 LUB
NAPISZ KONTAKT@ACS-ROLNIK.PL
POMOŻEMY CI WYBRAĆ ODPOWIEDNI MODEL

ZDJĘCIA RĘBAKÓW TARCZOWYCH