REMET
MULCZERY I RĘBAKI

RĘBAKI TARCZOWE REMET

TARCZOWE ROZDRABNIACZE DO GAŁĘZI

Rębaki tarczowe to urządzenia do przetwarzania materiału drzewnego w wygodną do pakowania i użycia zrębkę. Materiał powstały w wyniku pracy rębaka tarczowego wykorzystywany jest głównie jako opał, element kompostu lub jako podsypka pod rośliny w ogrodnictwie. Urządzenia do rozdrabniania drewna na zrębkę wykorzystywane są powszechnie w przemyśle drzewnym, w lasach, parkach czy gospodarstwach rolnych.

Wykorzystanie rębaka tarczowego pozwala na szybkie, bezpieczne i wygodne przerobienie gałęzi czy pni drzew. Osiągana jest więc podwójna korzyść – uprzątnięcie materiału drzewnego oraz pozyskanie zrębki. Oferowane przez firmę REMET rębaki tarczowe to wysoce wydajne urządzenia, które dostępne są w trzech wariantach napędu:

  • Rębaki do ciągników

  • Rębaki spalinowe

  • Rębaki elektryczne

 Różna moc urządzeń oraz maksymalna średnica cięcia pozwolą Państwu na dobranie rębaka tarczowego dostosowanego do potrzeb. Poznaj ofertę firmy REMET i wybierz profesjonalny rębak walcowy polskiej produkcji!

RODZAJE RĘBAKÓW TARCZOWYCH

RĘBAKI ELEKTRYCZNE


RĘBAKI SPALINOWE


RĘBAKI DO CIĄGNIKÓW


Rębaki z napędem elektrycznym to jeden z rodzajów rębaków do drewna. Działają one w oparciu o silnik elektryczny, który wprawiając w ruch zestaw noży przerabia umieszczone w leju wrzutowym gałęzie i pnie drzew.

Rębaki z napędem elektrycznym to wydajne urządzenia, które doskonale sprawdzą się do wiosennych czy jesiennych porządków związanych z przycinaniem gałęzi czy wycinaniem drzew.

Rębaki z napędem spalinowym to niezwykle popularne urządzenia, które coraz częściej wykorzystywane są przez leśników, rolników, sadowników czy firmy zajmujące się porządkowaniem terenów zielonych.

Spalinowe rębaki do drewna pozwalają przerabiać ścięte gałęzie czy pniaki drzew w krótkim czasie. Urządzenia te są niezwykle bezpieczne dla użytkownika i oszczędzają nie tylko jego czas, ale również energię.

Rębaki do ciągników to urządzenia, które jak sama nazwa wskazuje przeznaczone są do wykorzystania w połączeniu z ciągnikami rolniczymi. Rębak do ciągnika działa w oparciu o wałek obrotu mocy, dlatego poszczególne rębaki wymagają połączenia z traktorem o odpowiedniej mocy silnika. Urządzenia do rozdrabniania drewna są powszechnie wykorzystywane w gospodarce leśnej czy rolnictwie. Ich użycie pozwala na szybkie, precyzyjne i bezpieczne przerobienie nawet znacznej ilości pni i gałęzi.


ZAINTERESOWANY?
ZADZWOŃ 606 331 221 LUB
NAPISZ KONTAKT@ACS-ROLNIK.PL
POMOŻEMY CI WYBRAĆ ODPOWIEDNI MODEL

ZDJĘCIA RĘBAKÓW TARCZOWYCH