TEHNOS
KOSIARKI BIJAKOWE

TEHNOS model MU2D Szerokość koszenia 6,1m z dokaszaczem na środku

Uniwersalne kosiarki bijakowe tylne Tehnos MU2D Profi

Uniwersalne, składane kosiarki bijakowe MU2D Profi to powszechnie cenione urządzenia, które mogą sprostać różnorodnym zastosowaniom. Dzięki temu, że posiadają dwie składane jednostki kosiarek bijakowych, idealnie sprawdzają się podczas koszenia bardzo dużych powierzchni. Model MU2D stanowi zestaw dwu częściowy po 3m i na środku wyposażony jest dokaszacz hydrauliczny. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo mała szerokość transportowa przy tak wielkiej szerokości roboczej, tym bardziej, że jest w granicach kodeksu drogowego i wynosi 2,4m.

Generalnie kosiarki bijakowe TEHNOS wyróżnia solidność konstrukcji oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne, gwarantujące satysfakcję z pracy. Ich obudowa została wykonana z podwójnej blachy, dzięki czemu urządzenie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Urządzenie zostało wyposażone w wyważony wirnik, który posiada opatentowany system rozmieszczenia bijaków Low Vib. Dzięki temu maszyna podczas pracy poddawana jest mniejszym naprężeniem, co zapobiega jej wyginaniu się oraz deformacjom, a w efekcie wydłuża jej żywotność. Ponadto, dzięki temu rozwiązaniu możliwe są szybsze obroty wirnika, co przekłada się na większą prędkość obwodową, a w efekcie poprawia efekt mulczowania. Dzięki temu, że system składania hydraulicznego posiada zabezpieczenie przeciw niekontrolowanemu otwieraniu, urządzenie pozostaje bezpieczne podczas transportu.
GŁÓWNE ZALETY MU2D MARKI TEHNOS
  • Średnica rotora 219mm 
  • Dokaszacz hydrauliczny w miejscu łączenia; 
  • Szerokość robocza 610cm, natomiast szerokość transportowa to zaledwie 2,4m;
  • Trzy linii przeciw - noży;
  • Podwójna zabudowa w miejscu gdzie są przeciw - noże;
  • Automatyczny naciąg pasków;
  • Wolne koło w przekładni;
  • Wysokiej jakości stal ST522 z UE nie z Azji;
  • Przekładki dla RPM1000    
  • Opcjonalnie może być wyposażona w koła.
Kosiarka bijakowa TEHNOS Kliknij w obraz i poznaj szczegóły na temat modelu MU2D

PARAMETRY TEHNOS MODELI MU2D LW PROFI

Dane katalogowe modelu MU2D TEHNOS Kliknij aby powiększyć powyższy obraz karty katalogowej MU2D

ZWRÓĆ UWAGĘ W TEHNOS NA DETALE

NA SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ ZASŁUGUJE NIE TYLKO SZEROKOŚĆ ROBOCZA WYNOSZĄCA W SUMIE 6,1M, ALE TAKŻE WIELKOŚĆ ROTORA -> WYNOSI 219MM. POZA TYM PRZY TAK DUŻEJ SZEROKOŚCI ROBOCZEJ WAŻNE JEST, ŻE SZEROKOŚĆ TRANSPORTOWQA WYNOSI ZALEDWIE 2,4M -> TRUDNO ZNALEŹĆ KONKURENCJĘ DLA TEHNOS! -> ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ NA NR TEL. +48 606 331 221

PONIŻEJ KILKA FILMIKÓW, KTÓRE POZWOLĄ TOBIE POZNAĆ LEPIEJ TEHNOS

PRODUKTY z TEJ SAMEJ KATEGORII TEHNOS

TEHNOS Kosiarka bijakowa rozkładana MU2Z

Kliknij i poznaj model MU2Z

Kosiarka TEHNOS model MU2Z

TEHNOS Kosiarka bijakowa uniwersalna MU TEHNOS

Kliknij i poznaj model MU

TEHNOS model MU profesjonalny, który jest flagowym modelem TEHNOS dla którego trudno znaleźć konkurencję, zwłaszcza w takiej cenie.

Kliknij i poznaj model mb

Kosiarka TEHNOS model MB