TEHNOS model MU2Z kosiarka bijakowa rozkładana

KOSIARKI BIJAKOWE TYLNE
MODELE UNIWERSALNE MU2Z PROFI

Uniwersalne, składane kosiarki bijakowe MU2Z Profi to powszechnie cenione urządzenia, które mogą sprostać różnorodnym zastosowaniom. Dzięki temu, że posiadają dwie składane jednostki kosiarek bijakowych, idealnie sprawdzają się podczas koszenia bardzo dużych powierzchni. Model MU2Z stanowi zestaw dwu częściowy po 3m lub 2,8m. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo mała szerokość transportowa przy tak wielkiej szerokości roboczej - wynosi 2,9m.

Wszystko dlatego, że wyróżnia je solidność konstrukcji oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne, gwarantujące satysfakcję z pracy. Ich obudowa została wykonana z podwójnej blachy, dzięki czemu urządzenie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. 

Urządzenie zostało wyposażone w wyważony wirnik, który posiada opatentowany system rozmieszczenia bijaków Low Vid. Dzięki temu maszyna podczas pracy poddawana jest mniejszym naprężeniem, co zapobiega jej wyginaniu się oraz deformacjom, a w efekcie wydłuża jej żywotność. Ponadto, dzięki temu rozwiązaniu możliwe są szybsze obroty wirnika, co przekłada się na większą prędkość obwodową, a w efekcie poprawia efekt mulczowania. Dzięki temu, że system składania hydraulicznego jest posiada zabezpieczenie przeciw niekontrolowanemu otwieraniu, urządzenie pozostaje bezpieczne podczas transportu.

GŁÓWNE ZALETY MU MARKI TEHNOS
  • Średnica rotora 219mm 
  • Dostępne dwie szerokości robocze 2x280 i 2x300cm; 
  • Szerokość transportowa zaledwie 2,9m;
  • Trzy linii przeciw - noży;
  • Podwójna zabudowa w miejscu gdzie są przeciw - noże;
  • Automatyczny naciąg pasków;
  • Wolne koło w przekładni;
  • Wysokiej jakości stal ST522 z UE nie z Azji;
  • Przekładki dla RPM1000    
  • Doskonale kopiuje nachylenie mulczowanej powierzchni.
kliknij tutaj aby poznać szczegóły modelu MU2Z
kliknij tutaj aby poznać schemat kopiowania terenu przez MU2Z

PARAMETRY TEHNOS MODELI MU2Z LW PROFI

Powyżej dane katalogowe modelu MU2Z kliknij aby powiększyć powyższy obraz karty katalogowej

ZWRÓĆ UWAGĘ W TEHNOS NA DETALE

NA SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ ZASŁUGUJE NIE TYLKO SZEROKOŚĆ ZAWROTNA ROBOCZA WYNOSZĄCA, ALE TAKŻE WIELKOŚĆ ROTORA -> WYNOSI 219MM. POZA TYM PRZY TAK DUŻEJ SZEROKOŚCI ROBOCZEJ WAŻNE JEST, ŻE SZEROKOŚĆ TRANSPORTOWQA WYNOSI ZALEDWIE 2,9M -> TRUDNO ZNALEŹĆ KONKURENCJĘ DLA TEHNOS! -> ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ NA NR TEL. +48 606 331 221

PONIŻEJ KILKA FILMIKÓW, KTÓRE POZWOLĄ TOBIE POZNAĆ LEPIEJ TEHNOS