REMET
MULCZERY I RĘBAKI

RĘBAKI WALCOWE REMET

WALCOWE RĘBAKI DO DREWNA

Rębaki walcowe do drzewa są urządzeniami przeznaczonymi do szybkiego przerabiania pni drzew i gałęzi na krótkie kawałki. Urządzenia te wykorzystywane są powszechnie w lasach, parkach, sadach czy gospodarstwach rolnych, i występują w trzech wariantach napędu:

  • Rębaki do ciągników

  • Rębaki spalinowe

  • Rębaki elektryczne

Wybór rębaka walcowego uzależniony jest przede wszystkim od osobistych potrzeb i możliwości. Każdy rodzaj rębaka posiada swoje indywidualne cechy, które sprawdzą się w różnych okolicznościach. Decydując się na dany rębak walcowy należy wziąć pod uwagę nie tylko jego cenę, ale również moc, maksymalną grubość przerabianych gałęzi czy zabezpieczenia awaryjne. Poznaj ofertę firmy REMET i wybierz profesjonalny rębak walcowy polskiej produkcji!

RODZAJE RĘBAKÓW WALCOWYCH

RĘBAKI ELEKTRYCZNE


RĘBAKI SPALINOWE


RĘBAKI DO CIĄGNIKÓW


Rębaki z napędem elektrycznym to jeden z rodzajów rębaków do drewna. Działają one w oparciu o silnik elektryczny, który wprawiając w ruch zestaw noży przerabia umieszczone w leju wrzutowym gałęzie i pnie drzew.

Rębaki z napędem elektrycznym to wydajne urządzenia, które doskonale sprawdzą się do wiosennych czy jesiennych porządków związanych z przycinaniem gałęzi czy wycinaniem drzew.

Rębaki z napędem spalinowym to niezwykle popularne urządzenia, które coraz częściej wykorzystywane są przez leśników, rolników, sadowników czy firmy zajmujące się porządkowaniem terenów zielonych.

Spalinowe rębaki do drewna pozwalają przerabiać ścięte gałęzie czy pniaki drzew w krótkim czasie. Urządzenia te są niezwykle bezpieczne dla użytkownika i oszczędzają nie tylko jego czas, ale również energię.

Rębaki do ciągników to urządzenia, które jak sama nazwa wskazuje przeznaczone są do wykorzystania w połączeniu z ciągnikami rolniczymi. Rębak do ciągnika działa w oparciu o wałek obrotu mocy, dlatego poszczególne rębaki wymagają połączenia z traktorem o odpowiedniej mocy silnika. Urządzenia do rozdrabniania drewna są powszechnie wykorzystywane w gospodarce leśnej czy rolnictwie. Ich użycie pozwala na szybkie, precyzyjne i bezpieczne przerobienie nawet znacznej ilości pni i gałęzi.


ZAINTERESOWANY?
ZADZWOŃ 606 331 221 LUB
NAPISZ KONTAKT@ACS-ROLNIK.PL
POMOŻEMY CI WYBRAĆ ODPOWIEDNI MODEL

ZDJĘCIA RĘBAKÓW WALCOWYCH